Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért rossz egy csomó 3D film...

Miért rossz egy csomó 3D film hatása? (bővebben+kép lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy itthon TV-ben nézem a 3D filmet (LG, ha esetleg számít), és sok film esetében olyan egyes elemeken/tárgyakon/részeken a 3D hatás, hogy rendesen kellemetlen nézni, mert el van csúszva egymáson a kép.


Ezen a képen pl. hátul a nő: [link]



2015. szept. 29. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz szögből nézed.
2015. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fenti kép úgy készült, hogy egy jelenetet kivágtam a filmből, és photoshoppal egymásra raktam a 2 képet.

Szóval ki van zárva, hogy rossz szögből nézném. Főleg, mivel telibe szemből nézem a TV-t, és szerintem az a normál állapot.

2015. szept. 30. 01:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom nekem is LG tv-m van én Half-OU 3D-t nézek és nekem tökéletesen megy, viszont ha egy kicsit alulról-felülről-oldalról nézem akkor már így elmosódik a kép. Esetleg a 3D szemüveggel van valami.
2015. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy régebbi LG TV-nél is volt ilyen probléma, ott nem lehetett semmit állítani a 3D-n, csak hogy Be vagy Ki.

Tegnap kipróbáltam a mostani TV-vel, hogy a 3D beállításoknál az automatát átraktam kézire. Jobb lett a kép, viszont sok helyen még mindig olyan eltolódott akárhonnan nézem.


A 3D szemüveg ezt nem befolyásolja, mivel ami passzív TV-hez kell, az mindegyik egyforma. De egyébként ha a sajátjával, ha a mozissal nézem, ugyanolyan.

2015. okt. 1. 10:38
 5/5 qupec válasza:
hát ezegy egy ilyen speciális téma! fogalmamsincs -nekem általába jol szokott lenni ha letoltöm
2015. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!