Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha valaki utálja...

Szerintetek ha valaki utálja a gyerekeket az csak egy vélemény? Tehát egy teljesen normális dolog, amit el kell fogadni, hogy Ő ezt gondolja?

Figyelt kérdés
Nem konkrét gyerekeket utál, hanem a gyerekeket általában...
2020. jún. 18. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ez nem változtat érdemben a dolgon. Lehet szeretni és nem szeretni őket, vagy gyűlölni, nevezd ahogy akarod. Egyik oldal sem kevésbé normális, mint a másik


#9

2020. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ennek alapvetően az a forrása, hogy vannak szülők, akiknek nem kéne gyereket vállalni, mert szarul nevelik őket, viszont a gyerekeken jelenik meg látványosan az eredmény, ami viszont idegesíthet másokat, és idáig is juthat valaki.
2020. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy ezt a gyulolest mar csak dacbol mondja. En sem birom a kozelemben oket. Bar messzirol csodaltam mar. De ha hozzamer egy kis kezecske, iszonyt erzek. Nyomaszt, ha jatszanom, beszelgetnem kene, ha ram akarnak bizni.

Viszont olyan volt mar, hogy buszon elkaptam esteben, mert anyuka a telefonjat buvolte.

2020. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Botond1999 ***** válasza:
55%
Van ilyen, nem tehet róla, nem kell ezért elítélni. Tiszteletben kell tartani az érzéseit. Attól hogy nem szereti a gyerekeket, még nem feltétlenül fogja bántani őket. Én ismertem olyan nőt, aki bevallottan nem szerette a gyerekeket, de mindig kedves volt hozzájuk, mert ezt nem akarta velük éreztetni.
2020. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a gyerekeket és nem is akarok, erről nem ők tehetnek de ez van.


Nem szeretem a gyerekeket de elfogadom hogy vannak. Hiába mi vagyunk a "rosszak,nem normálisak" nekünk is el kell fogadni hogy vannak gyerekek a világon és akik "atyalapatyaláznak" nem népírtásba kezdeni


Ja attól nem bántom őketsőt nem is mutatom ki annyira mert nem akarok rossz érzést kelteni bennük, de kerülöm őket.

2020. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!