Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harry hercegéknek vissza kell...

Harry hercegéknek vissza kell menniük Angliába?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul megy a dolguk Kanadába. Nincs munkahelyük, valami projektjüket is elutasították és egyre csak gyűlnek az adósságaik, ha lehet hinni abban amit írni (khm, bulvár). Egy ideig még Károly herceg foglya fizetni a védelmüket, de ez sem mehet örökre.


Csak remélem hogy vissza mennek, nehogy szegényeknek valami igazi munkát kelljen végezniük és egy albérletben lakniuk, mert sajnos a Mc'Donalds nem fizet olyan jól... 😂😭


2020. jún. 19. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg rosszul mehetnek a dolgaik Kanadában, mivel már rég elköltöztek onnan.
2020. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Holgyem eees Uraim! A mai legszanalmasabb kerdes dijat ezennel ennek a kerdesnek iteljuk!


Jo dolog a karorom, mi?:D

2020. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajajajaj. Elfelejtettem a heti dráma 2 hónappal ezelőtti kiadását.😅
2020. jún. 19. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
"Ha egyszer kinyírják a királyi családot, még nyakkendőt is kötök!"
2020. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. Jaj, nyugi már! Csak poénkodtam. Amúgy az enyéménél láttam ma már egy sokkal poénosabb kérdést.
2020. jún. 19. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, inkabb hercegeket tartok el az adombol, mint bugris dakotat, aki meg azt se tudja, hogy kell emberek koze menni.
2020. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6


Szánalmas, hogy már nem lehet leírni a c. betűs szót! Ez a nem a válaszadó irányába kritika, megértem őt, sajnos ilyen időket élünk. De jön még kutyára dér!

2020. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet több ilyen kérdést fogok kitenni, mert kezdek egész jól szórakozni! :D


Amúgy a 6 válaszadónak igazat adók!

2020. jún. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!