Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyom rá?

Miért vágyom rá?

Figyelt kérdés
Tipikus olyan helyzet, hogy nem kaphatnam meg az illetot..nem vagyunk egy szinten. Mégis ki szeretnem ezt küszöbölni, de a gondolataim csak rola szolnak. Nagyon sokszor elkepzeltem, hogy talalkozunk..az illatat, az oleleset..Elég egy romantikusan zene akar, eszembe jut és elsirom magam. Hogyan tudnam kiverni a fejembol és elfelejteni?
2020. jún. 20. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából lehet hogy most ez nem lesz megnyugtató de nekem úgy volt hogy egy személyt 3 év után tudtam csak elfelejteni akit nagyok nagyon szerettem. De vele voltak is dolgok. De egy olyan embert akivel nem történt semmi vagy nagyon kevés minden kevesebb idő. Vagyis én ahogy magamat ismerem ha kapok egy visszautasítást akkor könnyebben felejtek el valakit. Szerintem idővel ez elfog múlni most igen nehéz. Attól is függ milyen ragaszkodó vagy. De szerintem pár hónap vagy kevesebb. Persze ha látod nehezebb. Igazából szerintem nagyon nincsen mivel vagyis talán szokták azt mondani egy másik emberrel. De szerintem minden idő kérdése. De kitartást.
2020. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok most. :)

Szerintem éppen azért, mert nem kaphatod meg az illetőt. Sajnos általában minden ember jobban vágyik arra, amit nem kaphat meg.

2020. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresel valamit ami lefoglal és elfelejted, nem találkozol vele, ilyenek. Az összes női magazin teli van ilyenekkel.

Vagy fogod magad és egy szintre hozod magad vele. Nyilván ehhez meg tenni is kellene valamit

2020. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!