Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy a legtöbben...

Mi az oka, hogy a legtöbben fiatalabbnak akarnak látszani?

Figyelt kérdés
Mi a valódi oka szerinted?

2020. jún. 21. 19:11
 1/9 anonim válasza:
71%
Kapuzárási pánik.
2020. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért, most anélkül hogy bárkit megsérteni szándékoznék, ki akar öregnek látszani? :D
2020. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

19:26

Például én. 27 éves vagyok, és 20-nak nézek ki. Eléggé zavaró, még szakállam sincs normális.

2020. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

3.


Ömm... Rendben, ez is biztos szubjektív dolog, bár szerintem 20 évesnek kinézni nem negatívum, és a szakáll sem elengedhetetlen arckellék szerintem :)

2020. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak szembesülni a rossz, a negatív dolgokkal, vagy épp a változással. Na meg a hirdetések is ezt szajkózzák, így nem akarnak a társadalmi normáktól lemaradni:

https://www.youtube.com/watch?v=Zcv0HgAZLxg

2020. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok mindenáron fiatalabbnak látszani, de mégis gyakran letegeznek a 18-20 év körüliek. Kiváncsi vagyok, mi lenne, ha közölném velük, hogy nagyjából az apjukkal lehetek egyidős. :)
2020. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Régen tisztelték a kort, az idős embernek tekintélye volt. Ma már nincs így. A gyors technikai fejlődést nem képesek követni, a világ őrült tempóban változik a tudásuk elavul. Már senkit nem érdekelnek az életbölcsességeik, tanácsaik. Ezzel egyidőben a testiséget soha nem látott módon piedesztálra emelik. Érthető, ha mindenki fél az öregedéstől, mert értékvesztésnek élik meg. És mindenki fiatal(os)akar maradni, mert ez az érték. Ha nem tűnsz annyinak, mint amennyi vagy.

Már kevesek tudnak csak méltósággal megöregedni.

2020. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7#


Ezt nem is lehetett volna precízebben megfogalmazni. Pontosan.

2020. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiatalabbaknak nagyobb a szexpiaci értékük, tehát könnyebben (olcsóbban) juthatnak minőségi szexhez!
2021. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!