Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lehet, hogy be kellene...

Nem lehet, hogy be kellene vezetni a kötelező katonaságot férfiaknak és nőknek is? akkor nem nyávognának jelentéktelen dolgok miatt az emberek.

Figyelt kérdés

Komolyan, hogy ennyit nyomatják, hogy az a szájmaszk minek, és ezen sírnak, ez olyan szánalmas. Én is szemüveges vagyok, bepárásodik a szemüvegem tőle, és kényelmetlen is, de kibírom, most ez az időszak van, nem akkora gond. Ha még feleseleges is, akkor is ki lehet bírni pár hónapig, hogy bizonyos helyeken fel kell venni.

Hoyg tényleg ennyire tápos legyen sok ember, hogy emiatt sírjon, ez szánalmas. Halvány fogalmuk sincs, mi az, ami valójában is nagy probléma lehet az embernek és kénytelen együtt élni vele. Elkényeztetett emberek hogy képesek ennyit nyavalyogni ilyen apróság miatt, eszem megáll. Ha a katonaságnál lehúznának egy kis időt, nem sírnának-rínának ilyen apróságok miatt. Gondolom, elviselhetetlen lehet az élet ilyenekkel, akik ilyen apróságok miatt sírnak-rínak.

Ha meg a kormányt utálják, akkor ne ebbe kössenek bele, hanem ha valami tényleg probléma, ott szóljanak.



2020. jún. 22. 15:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%
Azért rinyálnak az emberek, hogy "hülyeség a maszk", mert pont az öregek miatt hordjuk, akik meg b.sznak felvenni. A fiatal szervezet többnyire legyőzi a vírust, tehát nem magunk miatt, hanem miattuk hordjuk. Szóval ilyen téren egyetértek veled kérdező. Igenis ki kéne bírnunk ezt a kis időt maszkviseléssel(főleg, hogy van, aki a munkája miatt vírustól függetlenül minden nap viseli), de a hiba nem azokban keresendő, akik nyavalyognak miatta(mert azok viselik is!), hanem akik leszarják a koruk és a nagyobb rizikó ellenére is. És főleg azokban kell keresni a "hibát", akik elterjesztették ezt a szutykot. Összeesküvéselméletnek hangzik, de a természet nem kreál ilyen vírust, és ha mégis, nem robban ki ilyen gyorsan.
2020. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

13.

"Én az ilyen rinya kérdéseket utálom" - Ha utálod, akkor minek olvasgatod és szólsz hozzá? Hogy osszad a nagyon bölcs véleményedet, hgoy te okosabb vagy azoknál, akik rendeleteket hoznak? Vagyis okosabbnak gondolod magad. Akkor miért nem te hozod a rendeleteket? Ja, ahhoz már többet kéne felmutatni, de véleményed az tévedhetetlen?


"rengeteg szemetet termel. Minden tele van már az eldobált maszkokkal, világszinten bekerülnek a tengerekbe, óceánokba. Termelünk velük egy rakat felesleges szemetet, pont erre van szüksége a Földnek." - Á, értem. Szóval az, hogy autók vannak mindenhol és szennyezik a levegőt, nem csak most, hanem tavaly, tavaly előtt is ez volt, és azelőtt is, és most is, az nem lényeg, de most ez a sok maszk, ez már probléma, világos! Nyilván a Földnek az lesz a legnagyobb problémája, ha kicsit tovább hordjuk a maszkot, amit egyébként többször is felveszünk, vagy valaki kendőt, sálat tesz fel helyette. Úgy írsz, mintha csak eldobható maszkok léteznének. Látom, úgy játszod itt a nagyokost, hogy azzal se vagy tisztában, milyen maszkok vannak.


"Szerintem nem baj, ha az embereknek van véleményük, és ki is merik mondani" - Más kimondani egy véleményt, és más szembemenni egy intézkedéssel. Ennyivel nekem is van véleményem. Megállok a zebra közepén és ott álldogálok, és akadályozom az autókat a közlekedésben. Mert világszinten szennyezést okoznak. Ennyivel én is megtehetném. Nem? Miért nem? Miért nincs igazam? Jöjj az érveiddel, mester!


Nem igazán sikerült érvelned, tizenhármaska. Szóval várom az érveidet, mert semmit nem tudtál felhozni, csak a birkázást, ami nem igazán nevezhető érvnek. Kicsit próbáld megerőőltetni magad és érvelni, tudod, a hajad alatt van valami állítólag, amit agynak neveznek. Na, azt használd, és próbálj megcáfolni. Bár amilyen megterhelő neked azt a maszkot felvenni, úgy az érveket összeszedni is rohadt fárasztó lehet. Egy anarchistától nem sokat várhatunk.


Figyelem, emberek, közeledik az anarchia, és aki nem lázadozik úgy, mint mások, az birkának számít! Megmondta a bölcs válaszoló, aki okosabb mindenféle intézkedést hozóknál!

Az intézkedéseket egyébként nem csak hasraütésszerűen hozzák, hanem megkérdeznek vírusokhoz értők véleményék. De örülök, hogy ennyire sok lett a virológus doktor, aki vörösdiplomával végzett az orvosi egyetemen, és mindenkit kenterbe ver a mindenkinél tévedhetetlenebb, fantasztikus tudásával! Igazán feltölthetnétek a diplomátokat, hoyg megcsodáljam!

2020. jún. 30. 17:19
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
Én sehova nem veszem fel a maszkot. Ez a vírus egy akkora átverés. Influenza. Csak azt tesztelik, hogy mennyit képes tűrni a birka goj, meg csináltak egy ilyen kamu drámát, hogy odaba*szanak a gazdaságnak. Mert természetesen a válságok nem maguktól történnek.
2020. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23. Ráadásul mindezt világszinten csinálják. Világszinten megy a tesztelés, az USA-ban is. Európa országaiban is. Korlátozások az egész világon vannak, nem tudom, hány országban. De mindannyian kamu drámát csinálnak. És te ezt jobban tudod, mint a világ országainak összes vezetője együttvéve.
2020. júl. 19. 22:09
 25/30 anonim ***** válasza:
Svédországban semmilyen korlátozás nincsen, és tökéletesen megy az élet pl
2020. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Tudnál linkelni olyan elismert hírcsatornától hírt (akár külföldit), amelyben benne van, hogy Svédország "Svédországban semmilyen korlátozás nincsen, és tökéletesen megy az élet"?

Ha tényleg így van, annak mi lehet az oka?

2020. júl. 21. 12:48
 27/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy kamu az egész :)
2020. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Meg tudnád indokolni, miért kamu az egész? Tudnád például orvosok, akár külföldi orvosok írásait linkelni erről, ahol ezt rendesen megindokolják?

A svédországos linkre is még várok.


Mert jó, hogy egyesek ilyen okosnak gondolják magukat, de indkolás is elkelne, így miért hinném el, hogy pont ők tudnak jobban erről mindent mindenkinél?

2020. júl. 24. 16:42
 29/30 anonim ***** válasza:

Ez tetszik. Vegre valaki olyanon mekeng ami engem is foglalkoztat.

A katonasag alatt gondolom arra gondoltal hogy ott van fegyelem szabalykpvetes es megtanulhatja egy ember hogy igazan nem nagy dolog pl a kotelezo szajmaszk viseles. (Bocs nem olvastam a megjegyzeseid csak a kerdesed).

Mindenesetre egy jofele laktanyai elet valoban nem artana sok embernek.

Ma is sokan ugy tartjak a sok kezelhetetlen elkenyeztetetthulyegyereket be kell adni katonanak. Pedig fel se vennek oket:-)

2020. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Hát igen, a katonaságnak vannak előnyei, nyilván hátrányai is. Előnye, hogy fegyelemre tanít, nem lehet siránkozni, hogy jaj ezt, jaj azt kell csinálni és nem megy, meg milyen megterhelő. Amúgy annyi mindent csinál az ember egy nap folyamán (én legalábbis), ehhez képest tényleg semmiség feltenni azt a szájmaszkot. Ezek szerint megállnám a helyem háborúban is?


Még mindig várunk linkeket, amelyek alátámasztják, hogy miért hülyeség az egész, és hogy Svédországban hogy létezik, hogy semmit nem tesznek a Covid ellen, és mégsincs smemi gond. Várom a linkeket elismert hírcsatornákhoz, illetve diplomás orvosok fejtegetését, hogy miért is hülyeség ez az egész. De ezek szerint légből kapott nyafogás a lázadozás a szájmaszk ellen, és tényleg a katonaság lenne a megoldás. Jellemző ez a lázadozás, hogy az emberek azt hiszik, mindent jobban tudnak, mint mások, de ha már meg kéne indokolni, valahogy csönd van.

2020. júl. 29. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!