Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csendes, kissé visszahúzódóbb...

Csendes, kissé visszahúzódóbb embernek mennyire lenne jó döntés mentősnek tanulni?

Figyelt kérdés

Régóta ez az álmom, hogy mentős legyek, viszont ha bárki megkérdezi, hogy mi szeretnék lenni és ezt elmondom, akkor ledöbben. Még anyám is azt mondta, hogy ő engem nem tud elképzelni mentősnek. Kicsit csendesebb, visszahúzódóbb személyiség vagyok ez tény, de ettől függetlenül bárhol dolgoztam bármilyen munkát végeztem bármilyen munkakörülmények között, mindenhol megálltam a helyem és az esetek többségében állandóan kaptam a felajánlásokat, hogy fizetnek amennyit szeretnék csak menjek már dolgozni (nyilván ez ilyen magánvállalkozói munkák voltak). Eü munkát nem végeztem még, mivel érettségihez kötöttek. De alapjáraton szeretek kedveskedni, segíteni az embereknek és nagyon szeretném ha elmondhatnám magamról, hogy életmentő vagyok :D

Csak azért kérdezem egyébként, mert azt hallottam minden felől, hogy ilyen munkát csak "nagyhangú", önbizalommal teli, nagyképűbb embereknek ajánlják.

Szerintetek tényleg nem nekem való szakma?

Egyébként fiú vagyok és mentőápoló érdekel elsősorban, majd utána pedig ha elég elhivatottságot érzek akkor irány az egyetem, de még mielőtt belekóstolnék azelőtt nem merek egyből mély vízbe ugrani.



2020. jún. 23. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele amíg lehet .

Ha azt nézzük , hogy szüleim diplomások és engem is diplomás irodistának akartak még is érettségi után én nem mentem tovább tanulni , hanem csomag futár lettem , később nemzetközi furgonos és 22 éves korom óta nemzetközi kamion sofőr vagyok . Mondták hogy nem nézték volna ki belőlem ezt , de ez van én imádom csinálni nem érdekel mások véleménye , tudom sokan minket kamionosokat csavargónak tart stb , de nem igaz .

Modnjuk nővérem jól mondta én egy világjáró vagyok , képtelen lennék irodában vagy bármilyen kötöttebb helyen dolgozni , kell a változatosság és itt bizony van .

Nem keresek annyit mint egy jó diplomával rendelkező , de cserébe én szabadabb vagyok plusz nem a fizetés a fő motiváció számomra én szívből csinálom a munkám és mindennél fontosabb az , hogy szívből csináld és ne muszályból amit csinálsz bárki mondhat bármit , ha szívesen csinálod könnyű bármelyik munka , ha muszályból akkor viszont rettentő nehéz .

2020. jún. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!