Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért piszkálnak amiért...

Miért piszkálnak amiért képzem magam? Már azt sem merem elmondani mit csinálok.

Figyelt kérdés

Volt, hogy eleinte megosztottam a baráti körömmel hogy miket csinálok a szabadidőmben. Elmeséltem hogy belekezdtem új nyelv megtanulásába, hogy mit olvasok éppen, hogy mit tanulok hobbiból, és így tovább. Nyilván nem órákon át, csak három mondatban összefoglaltam, nem akartam untatni senkit.


Mindig csak kiröhögtek, meg minek az, felesleges, ilyeneket kaptam. A "gond", hogy ezen kívül mindig remekül kijöttem velük, sosem volt konfliktusunk.


Ma ha kérdezi bárki, akkor simán csak rávágom hogy "filmeztem" "sorozatot néztem" "neteztem" és ezeket cserélgetem kb. Semmit nem mondok el, meg sem merem említeni hogy most éppen mit csinálok, pedig nagy örömet okoz nekem, de úgysem értékelnék a korábbiakból kiindulva. Feleslegesnek érzem már.


Mi lehet az oka?



2020. jún. 24. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat. Szellemileg felülemelkedtél rajtuk bőven
2020. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem merném kijelenteni, nem szeretem magamat feljebb emelni másoktól, de ha ez a véleményed, akkor neked, mint külső szemlélőnek elhiszem. Köszönöm a választ!
2020. jún. 24. 14:22
 13/17 anonim ***** válasza:
Egynek-kettőnek kell lennie, legalábbis én azt tapasztaltam, hogy van legalább egy irányító a falkákban, ellenben döntésképtelen lenne.
2020. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szellemi sivarsag is lehet az oka, hogy keptelenek erteni, valaki masnak ez miert jo.
2020. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Háááát ha ennyien egy véleményen vagytok szavazás-válasz téren is akkor nem csak 100% hogy ebből társaságcsere lesz, hanem 150 :/


Köszönöm szépen mindenkinek, felpontoztalak titeket!

2020. jún. 24. 14:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Totál rosszindulat van ezen megnyilvánulások mögött. Nem tudják értékelni, hogy mi van, mi lehetséges ezekkel elérni, így inkább ledegradálják.
2020. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy ezen a szinten tudsz-e velük jó barátságot ápolni. Én nem tudok azokkal, akik az értékrendemet nem tudják elfogadni. Nem kell egyetérteni, sem ugyanígy élni, de tiszteletben tartani igen.
2020. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!