Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelnetek egy tarsasag...

Hogyan kezelnetek egy tarsasagban negativ, irigy, beszologatos nőt?

Figyelt kérdés
A ferjem baráti koreben van egy hazaspar akiről lerí az irigyseg. Nem elnek rosszul, de jól se, valamint egymassal nem boldogok, ez nagyon latszik. En nem tudok nekik olyan ételt tenni az asztalra, ami számukra finom lenne. A ruháimat a nő lenezi, mi akarhova megyünk nyaralni az szerintük egy szar hely és ők oda az életben nem mennenek. En mindig vegighallgatom az ő dicsekveseiket, mert ferjem nem akar velük rosszban lenni, de ez mar nekem sok. A nő 50 eves, én pedig 28 és feszt azzal jön hogy én miért nem járok kozmetikushoz, fodraszhoz, mukormoshoz legalabb havonta, mekkora igenytelen vagyok. Keresni csak akkor keres engem külön, ha kell neki valami, egyébként hallom vissza hogy kibeszel a hatam mögött.
2020. jún. 25. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldeni őket a büdös fenébe és többet nem barátkozni velük.
2020. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy csak oviban volt szokás mások külsejét kritizálni, ilyen öreg korra már fel szoktak nőni az emberek. Az öreget hangsúlyozva!
2020. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%
Francnak vagytok velük jóba? Az én férjem, vagy akár én is, velünk fél másodpercig így beszélne valaki, olyan páros lábbal dobnánk ki őket, hogy arról koldulnának.
2020. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez már volt. Azóta is itt vergődsz ahelyett hogy őszinte lennél. Lehet nem is csak velük van baj...?
2020. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenekkel nem mennék nyaralni. De még csak kisebb baráti összejövetelre sem. Minek hívjátok őket? Jól meglennétek nélkülük is.
2020. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
En nem vergődnek mar velük, csak a ferjem nem hajlandó leepiteni oket.
2020. jún. 25. 10:13
 7/13 Thispain ***** válasza:
100%
Kezdődjék hát a csata!
2020. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek barátok, akkor milyenek az ellenségek? 🤔
2020. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem barátkoznék velük többet, ha a férjed nem hajlandó leépíteni őket, akkor találkozgasson velük egyedül, téged ne rángasson bele.
2020. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna a kérdést, nekem még az újszülött gyerekem nevét is leszólta, teljesen ignorálom a bolond vénasszonyt.
2020. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!