Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell beszólogatni a...

Miért kell beszólogatni a súlyom miatt?

Figyelt kérdés

Korábban tényleg sovány voltam (2017-ben 47 kg a 162 centihez). Bármit ettem,nem híztam sehogy sem. Igaz akkor stresszebb is voltam az egyetem miatt. Folyamatosan azt hallgattam mindenkitől aki meglátott, hogy biztos nem eszek, csontváz vagyok, kezdjek valamit magammal mert össze vagyok szakadva stb. Rendszeresen sírtam, nyáron nem mertem szoknyát hordani,bikini meg szóba sem jöhetett.

Azóta híztam szerencsére. Most vagyok 56 kg. A fenekemmel,hasammal nem vagyok megelégedve, úgyhogy tornázok,mozgok. Egy hónapig otthonról dolgoztam, meglátott ma az egyik kollega és megjegyezte, látja hogy híztam, csak nem terhes vagyok. Nagyon jól esett ez is. Az egy hónap alatt semmit nem híztam egyébként...

Akkor hány kilónak kéne lennem??? Ha sovány voltam az volt a baj, ha jött rám pár kg az a baj.

Miért ilyenek az emberek??

25N


2020. ápr. 22. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ez őket minősíti.
2020. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Annyinak kell lenned amennyinek jól érzed magad. :)
2020. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom magam kövérnek,de ezek szerint már terhesnek nézek ki. Remek.
2020. ápr. 22. 11:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük...
2020. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja könnyű mondani, mikor évekig gúnyoltak, hogy sovány vagyok. Évekig sírtam. Örültem, hogy végre híztam. Én már nem bírom lelkileg ezt a gúnyolódást megint. :(
2020. ápr. 22. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek soha semmi nem jó, de ezt ne vedd magadra, főleg ne sírj. Ha a legjobb barátod tenné (munkahelyen nincs barátság, ez alapszabály) még megérteném, de kik azok akik mondják? A nagy senkik... Aki igazán szeret az olyannak szeret amilyen vagy.
2020. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kollégának az a kép volt a fejében rólad, hogy sovány vagy, és kicsit meglepett a hízásod.


Azt is el tudom képzelni, hogy a terhességről jó szándékból akart érdeklődni, és nem volt tisztában vele hogy ez bunkónak hangzott.

2020. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert mikor valaki évek óta egy adott kg volt egy adott alakkal, majd felszedett pár kg-t felmerül az emberekben, hogy ha eddig nem hízott akkor talán most sem és más oka van


Nem biztos, h rosszból mondta

2020. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
A súlyod alapján pedog nem vagy kövér egyáltalán. A formád nem tudom, milyen ha nem edzel, valószínűleg nem a legjobb. Másrészt meg az ilyen embereket le kell szarni. Nem is értem, miért élnek ilyen sggfejek, akik kényszeresen megjegyzést fűznek mindenhez.
2020. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezek az emberek kb egy éve ismernek, mióta itt dolgozok. Azóta ugyanennyi kg vagyok. Nyilván nem ismertek korábban.

Mikor meg megmondom nekik,hogy örülök, hogy híztam akkor csodálkozva kérdezik, hogy "anorexiás voltál"???


Tornázok kedves utolsó válaszoló, hogy jobb legyen a formám! Nem vagyok a fenekemmel megelégedve ezért teszek azért, hogy formásabb legyek. Úgy tesz mindenki, mintha amúgy mások szupermodell külsejűek lennének szuper formával!

2020. ápr. 22. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!