Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek akkor is állnak a buszon, megállóban stb. amikor van egy csomó üres hely?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka? Félnek, hogy ha fél percre leülnek, akkor meghíznak? Vagy mi
2020. jún. 26. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Szeretik akadályozni a többi embert.
2020. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

- Koszos az ülés.

- Ülőmunkát végzek, épp jól esik állni.

- Nincs jegyem, állva magasabb vagyok, jobban kiszúrom az ellenőrt a megállóban, plusz leszállni is gyorsabb, mintha ki kell kecmeregnem valaki mellől

- Éjszakai buszon ha leülök, akkor elalszok, és ha elalszok, akkor a Délpesti buszgarázsnál ébredek

- Nincs kedvem leülni egy másik ember mellé

2020. jún. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen bakker, a vékonyak csinálják, mert a 120 kilós örül,ha ülhet és nem terheli a lábát és egy nagyobb fékezésnél nem gurul el.

Én olyankor állok, ha új helyre megyek és nem tudom biztosan, mikor kell jelezni. Akkor inkább az ajtónál lesben állok. Meg ha dugig tömve van a busz, és nem tudom elképzelni sem, hogy teleportálnék az ajtóhoz, mikor le kell szállni.

Meg idegen mellé sem szivesen ülök. De hogy ezt neked miért kell megmagyarázni, azt nem tudom.

2020. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. A kijarasi tilalom alatt en is raszoktam az acsorgasra, pedig kb. 3-an utaztunk az ejszakain: en, aki most vegeztem munkaban es haza akarok jutni, meg ket creeper. Es a ket creeper 100% hogy leult mellem, mert fiatal vekony lany vagyok, volt, aki jarvanyhelyzet kozepen a tokures csuklos 914-en leult mellem, es beszelgetest kezdemenyezett pedig hullafatadt voltam es csak haza akartam erni, aztan nem engedett ki a megallomnal, majd fogdosott, ugyhogy ket megalloval kesobb szalltam le, mikor atgyalogoltam rajta, es kiugrottam a buszbol, ugy csukodott ra az ajto, mert amugy jott volna utanam...

Azota allok inkabb. Napkozben is.

2021. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!