Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átmennél ugy hogy mindig az...

Átmennél ugy hogy mindig az utolso pillanatban szolnak?(rokon)

Figyelt kérdés

Külön élek anyàtol.

Gyakorta megesik hogy lesz vmi jönnek rokonok vagy szülinap stb


Feszt eljatsza azt hogy pl du 13 kor szol hogy menjünk at 1 ora mulva.(ket utcaval lakik mellettünk)

Szamtalanszor lemondtam màr es màr idegesen is mondtam hogy maskor szoljon elöre! Mert lehet otthon sem vagyunk etc


Erre ma megint ezt csinalja.

Ma végigloholtam a varost bevasarlas leiizadtam kinyultam KO vagyok, erre MOST jön ez hogy nezzünk at szülinapozni raadasul.



2020. jún. 27. 13:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Lemondtam persze most is.


De mit lehet ez ellen tenni?

2020. jún. 27. 13:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek
2020. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem mennek. Egy ido utan esetleg osszeall neki, hogy ha elore tud valamirol, akkor tiszteljen meg azzal, hogy szol.

De kulonben is felnott vagy, veletlenul pont kozel laksz, de jogod van a sajat eletedet elso helyre tenni. Mas, ha segiteni kellene, mert raszorulnak.

2020. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Néha-néha menj el, de többször mondd azt, hogy ezzel nem számoltál és más ("halaszthatatlan") programod van. Tedd hozzá, hogy ha tudtad volna, hogy ez lesz, akkor ehhez igazítottad volna a programodat. Most, sajnos, ez Neked nem jó, Puszilom a vendégeket, majd máskor találkoztok.

Anyukádat pedig figyelmeztesd arra, hogy időben szóljon, különben úgy veszed, hogy nem akarja (ő, vagy a vendég), hogy találkozzatok, ezért a kései értesítés... (másnap hívd fel a vendéget és mentsd ki magad anyád miatt).

2020. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amugy nekem is ugy tünik hogy valojaban nem akarja hogy menjünk csak nem akar ö kijönni rosszul hogy nem szolt

Lehet jatszmazik

2020. jún. 27. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!