Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pesti emberek miert ilyen...

A pesti emberek miert ilyen bunkok?

Figyelt kérdés

Nem altalanositok, nem mindenki ilyen nyilvan. Viszont van par ismerosom, akiket egyszeruen nem ertek. Felkoltoztem Pestre, de laktam mar itt elotte kicsit, viszont a tajekozodas amugy sem az erossegem. Megkerdeztem az egyik ismerosomet, hogy xy helyre hogy juthatnek el, mert a terkep 3 megoldast mutatott, de elvileg van rovidebb is.

Es annyira lekezelo mind, annyira teher nekik ezt megmondani. Es neha nagyon rosszul erzem magam itt. Persze onallo vagyok, es megoldom a problemaimat, de ha esetleg adodik kerdesem, akkor mar nem tetszik nekik. Vagy az egyik lakotarsam barna tesztat vesz, nem hasznal muanyag zacskot, es kenyelmetlenul ereztem magam tegnap, ahogy ramnezett, mikor muanyagba tettem a banant.

Nem tudnam rendesen megfogalmazni az erzeseimet, van egy alap vonal, amit az emberek kovetnek, pl a kornyezettudatossag, amivel nekem sincs semmi bajom, de ha valaki nem ilyen, es nem cselekszik hasonloan, akkor mar egybol negativ megitelest kap.

Ridegnek erzem a pestieket, es nem tudom, hogy en talalkoztam csak mjndig a rossz emberekkel, vagy van ebben igazsag?



2020. jún. 28. 11:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, en is "videki" varosbol jovok, es az en osszehasonlitasom onnan van, nem falurol. Laktam falun is, az teljesen mas, ott unatkozik mindenki
2020. jún. 28. 13:21
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Vidéki városban éltem. Név szerint Kaposváron. De púderezzétek csak, hogy mennyivel faszábbak ott az emberek.
2020. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kaposvartol nem messze lakom en is, es nem puderezi senki, de be kell latni, hogy elegge mas. De kinek mi igazabol
2020. jún. 28. 15:10
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Én ha voltam falun megye székhelyen vagy ilyen isten háta mögötti zsákfaluban...de még kis településen is ...

Mi az első?

Városi szar vagy bármelyik városból is jöttél. Akkor is ha segítesz nekik akkor is ha helyettük hasogatsz tüzelőt mint nő :D

Én egy rossz kukkot bem szóltam egyikről sem deahgy találnak rajtam támadható dolgot rögtön kiemelten VÁROSI pitsa liva stb lettem

2020. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!