Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltabb szemèlyek,...

Introvertáltabb szemèlyek, hogyan élitek meg, ha valaki közeledik (barátkozik veletek) hozzátok? Mit gondoltok magatokban, milyen érzések jönnek elő? Ez inkàbb ellenszenves, vagy szimpatikus?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha ismerem, szimpatikus. Nekem is vannak barátaim, tudod. Csak nem partyzni járunk
2020. júl. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha valaki túl gyors tempóban közeledik, akkor én "hátralépek kettöt", óvatosabb leszek. Semmiféle érzés nem jön elö, csak nem értem, hogy minek akar velem elsö alkalommal jó haver lenni, mikor nem is ismer. De attól is függ, milyen ember az a másik, mennyire nehéz/könnyü vele beszélgetni, feltesz e kérdéseket, megvan e köztünk az összhang. Ha pl túl személyes kérdéseket tesz fel akkor az fut át rajtam, hogy miért érdekli, és visszavonulok, nem adok ki infót. Van, hogy a kérdéseire kérdésekkel válaszolok, hogy vegye észre magát, esetleg, hogy beszéltessem, hogy nekem ne kelljen beszélnem. Az emberek szeretik ha érdeklödnek irántuk (kivéve engem haha), és sokan elkezdik foxni a szót, ezzel megmenekülök.

Szóval nekem inkább ellenszenves, ha valaki túl gyorsan közeledik, de ez több dologtól függ.

Èn vagyok olyan introvertált, hogy hogyha nem közeledne felém valaki néha kicsit "agresszívebben", akkor kb nem lennének baráti kapcsolataim, mert én nem közelednék elsönek senkihez.

Vannak barátaim, pár jó barát (nem haver) akivel bármikor számíthatunk egymásra. De számomra ahhoz, hogy bízzak valakiben, több év kell.

2020. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Számomra remek, szeretek barátkozni :)


Ha jófej az illető, akkor minden rendben.


Csupán annyi, hogy hamarabb "lemerülök", szeretnék ismét ellenni magamban (nem feltétlenül tökegyedül, legjobb barátaimmal, párommal, családommal is elvagyok)

2020. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Vajon mit akarhat valójában és miért fogok én rosszul járni azzal, ha közelebb kerül hozzám, eleve ha beszélek vele, és miért nem hagy békén
2020. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Tekintve, hogy én rettegek az emberektől, elég kevés személy közeledését viselem el. Ha valaki online akar velem ismerkedni, beszélgetek vele, válaszolok és kérdezek, de végig nagyon rosszul vagyok, ráz a hideg, görcsöl a gyomrom, izzadok, összehúzódnak az izmaim stb...

Két ember van, akikben teljesen megbízom, a legjobb barátaim. Rajtuk kívül igazából kevés embertől nem félek, szóval jobban szeretem, ha nem közeledik felém senki.


Tulajdon képpen nem ellenszenves, ha valaki ismerkedne, barátkozna velem, sőt, elég hízelgő és jól esik, hogy "érdeklem", de mint említettem, nem vagyok tőle túl boldog. :D

2020. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha valaki barátkozni akar velem, én ettől konkrétan rosszul vagyok... Sokan azt csinálják, hogy célirányosan barátokat keresnek és rögtön úgy kezelnek, mintha 1000 éve ismernénk egymást, felhívnak magukhoz, mindenféle személyes dolgokról beszélnek és kérdeznek, megvannak a sablonos "barátkozós témák" stb. és látod a szemükben, hogy "de jó, te leszel az új barátom". Nekem ez nem szimpatikus és adott esetben megijeszt, hogy valaki ennyire nyomul, ennyire rámenős és nagyon mű, erőltetett és természetellenes az egész. Mintha nem is lenne döntési lehetőségem. Ha valaki (szerintem) normálisan közeledik felém, jólesően elbeszélgetünk, találkozunk stb. azzal semmi bajom nincsen és én ebből tudok jó kapcsolatokat kiépíteni, mert sokkal őszintébbnek, egészségesebbnek és szabadabbnak érzem.
2020. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha valaki közeledik és barátkozni akar, én egyedül szeretek lenni. Egy darab jó barátom van, 14 éve vagyunk barátok, szinte naponta találkozunk és mégis csak 10 év után kezdtem el megnyílni felé és beszélgetni vele magamról 😂 nagyon türelmes srác egyébként. Én nő vagyok de soha semmi nem volt köztünk. A férjemen kívül ő az egyetlen ember aki igazán ismer engem, többre nincs is szükségem. Rajtuk kívül mindenki más csak zavarba hoz ha beszélgetni vagy barátkozni akarna. Egyébként amennyire lehet, kerülöm is az ilyen helyzeteket.
2020. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!