Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik sokan, hogy egy...

Miért hiszik sokan, hogy egy férfit megüthet egy nő?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdésnek szánom és nem is általánosításnak: a legtöbb nő ismerősöm soha nem emelne kezet se férfire, se senkire, ugyanez igaz a férfi ismerőseimre.


Viszont a fiataloknál, különösen a kamaszoknál azt tapasztaltam, hogy a világ legtermészetesebb dolga, ha a lány lekever egy pofont a fiúnak, az meg csak csendben tűri. Hát nem tudom, én férfi vagyok. Igaz, már idősebb, de ha nem nagyon alapos indokkal csapna meg akár nő, akár férfi, azt nem tenné zsebre, amit kap tőlem.


És mondom, ezt különösen a nőknek: véletlenül sem akarok általánosítani.


2020. júl. 3. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
7-es az valami mentális beteg lehetett a csaj. én olyat adtam volna neki hogy ki fekszik.
2020. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#12: Ugyanezt gondolom.
2020. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled.

Nálunk is működik oda-vissza a párommal hogy egy-egy játékos oldalba boxolást adunk egymásnak, de komolyan ütni szerintem max akkor elfogadható, ha önvédelemből (vagy szerettei védelméből) teszi az ember. Más esetben én nem tartom okénak, mindegy hogy ki üt meg kit.

2020. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Azokban a nyugati orszagokban, amiket itthon ugy allitanak be, mintha feminista genderista ferfielnyomas lenne, pont az van, hogy ebbol is ugy lesz, ez sem maradhat kovetkezmenyek nelkul, mikor no bant ferfit.
2020. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Volt, hogy egy kis nő megpróbált ököllel megütni egy pasast, csórinak ripityára tört a keze.

Mondjuk ne egy 100 kilós Kazah súlyemelőasszonyt húzzunk fel, múltkor egy csajszi jobban cipelte a felniket, mint én. :)

2020. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért,mert primitívek.

Pontosan úgy van,ahogy a 14-es írja.

A társadalomban,ha egy férfi gyenge,azt lenézik,kinézik.

2020. júl. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!