Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy lehet, hogy néhány...

Az hogy lehet, hogy néhány tanárom valahogy nem kéeps felfogni amit a messenger kiír nekik?

Figyelt kérdés

Lehet nem érteni a működését, lehet elveszni az adatok és info-k között, de egy nyomtatott betűkből álló szöveget nem érteni.. Na már én sem vágom.

Év elején volt egy srác aki elment a suliból. A messenger csoportból az azt létrehozó Virág (admin) kirakta őt, mert hát minek legyen bent. Aztán másnap ír oda az ofő, hogy gyerekek valaki bekerült a csoportunkba! Nem tudom ki ez, de szerintem lát mindent amit mi itt írunk!


Hááháháhááááá. nagyot kaccccagtam ezen. Oda van írva, hogy xy Virág eltávolította xy Zétényt a csoportból. És középen Zétény profilképével.

Hát olvassa már eeeel! Oda van írva, hogy az osztály egyik lány tagja kirakta a volt srácot a csoportból!


2020. júl. 3. 23:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Máig ködös számunkra (osztály), hogy miért nem tudja elolvasni azt a szöveget. meg még sok ilyesfélét. Észrevette, hogy ott megjelent valami. Talán el kéne olvasni. Többet én sem tudok tanácsolni.. Ennyi erővel akkor plakátot sem tud olvasni ami a falon van? Ugyanazok a betűk!
2020. júl. 3. 23:08
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bsztatni akaroooom!! csak csupán érdekel, hogy mással is előfordult-e már hasonló, meg, hogy mi lehet a magyarázat rá...
2020. júl. 3. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt még agyvérzést kapsz, meg gondolatban halálbüntetést szabsz ki rá, elmondom: van, hogy az ember félrenéz valamit. Különösen, ha idősebb, romlik a látása, vagy épp feszültebb időszaka van. Tudod, az ember van, hogy csak átfut valamit, lehet, hogy nem is tulajdonít neki akkor jelentőséget.
2020. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 túlreagálod. Direkt leírtam, hogy csak érdekel, hogy hogy nem tudta észrevenni! De csomószor van az, hogy nekünk szól, hogy gyerekek valaki ismerősnek jelölt, de nem tudom, hogy ki! Olyankor odamegyünk és megnézzük. Mutatjuk neki: Nézze, itt van a neve, úgy hívják azt is aki bejelölte.

De ha már ennyire megijed tőle, hogy "valaki nézi amit mi írunk" akkor mégjobban oda kéne figyelnie. amúgy 44 éves. Nincs szemüvege.

2020. júl. 3. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Az idősek tudod jól hogy nem értenek az okos dolgokhoz! (VANNAK KIVÉTELEK SOKAN!!!!!) nem kell ezen pattogni! Ez legyen a legnagyobb dolog amin elgondolkozhatsz! Hülye
2020. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Épp ezt mondom "hülye"!! Lehet nem érteni hozzá, de a nyomtatott írást nem tudni eolvasni!! Komolyannem értem. ott van középen!
2020. júl. 3. 23:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasta, baszod. De mivel lovese nincs, hogy mukodik a Messenger csoport, mert eleteben nem volt ra szuksege, azt hitte, ez a csavo ott lebegett, mint valami kem.

A jo hirem az, hogy a te generaciod, koztuk te is, a husz evvel ezelotti magyar nyelvet nem ismeri, azelott meg a szaz evvel azelotti mondasokat, kifejezeseket is beteve tudta. Beszelgettek az idos nemzedekkel, olvastak szepirodalmat.

Te nem tudod, mit nem tudsz. Igen, a tanarodnak fingja nincs a Facebookrol es hasonlo science-ekrol. De ha te tudnad, megis mennyivel tobbet tud.

2020. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon idegen környezetben vagy és kényelmetlenül érzed magad benne, akkor sokszor egyértelmű dolgokat is félreértelmezel. Ezen csak ront a dolog, ha alapból úgy állsz hozzá, hogy ez neked túl bonyolult, idegen és amúgy is hülye vagy te ahhoz, hogy valaha megértsd.
2020. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ebben a helyzetben jobban aggasztana, hogy egy volt diákot, akivel addig napi kapcsolatban volt, nem ismert meg név/fénykép alapján.
2020. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem túl tudod tenni magad ezen az órási traumán mielőtt agyvérzést kapsz.
2020. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!