Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy lehet, hogy néhány...

Az hogy lehet, hogy néhány tanárom valahogy nem kéeps felfogni amit a messenger kiír nekik?

Figyelt kérdés

Lehet nem érteni a működését, lehet elveszni az adatok és info-k között, de egy nyomtatott betűkből álló szöveget nem érteni.. Na már én sem vágom.

Év elején volt egy srác aki elment a suliból. A messenger csoportból az azt létrehozó Virág (admin) kirakta őt, mert hát minek legyen bent. Aztán másnap ír oda az ofő, hogy gyerekek valaki bekerült a csoportunkba! Nem tudom ki ez, de szerintem lát mindent amit mi itt írunk!


Hááháháhááááá. nagyot kaccccagtam ezen. Oda van írva, hogy xy Virág eltávolította xy Zétényt a csoportból. És középen Zétény profilképével.

Hát olvassa már eeeel! Oda van írva, hogy az osztály egyik lány tagja kirakta a volt srácot a csoportból!


2020. júl. 3. 23:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért az osztályába járóknak a nevét csak tudja. Ott van, hogyy VIRÁG ÉS ZÉTÉNY!! És kirakta a csoportból épp az ellentéte, amit képzel!
2020. júl. 4. 11:50
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mindenen így problémázol? Lett ebből bármi hátrányod?

Fogadd el, hogy nem mindenki ért mindenhez.

2020. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!