Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszi a csaj hogy közeledn...

Azt hiszi a csaj hogy közeledni akarok felé, pedig nekem családom van! Hogyan intézhetném ezt az ügyet?

Figyelt kérdés

Hetente párszor találkozunk munka kapcsán, oda kell mennem az ő irodájukba néha, de nem vagyunk semmilyen munkakapcsolatban. Leírom mi történt pontosan:

Mentem a folyosón, ő rámnézett jó hosszan. Nem vettem róla tudomást, de utána is összeakadt hosszan a tekintetünk, mint akik gondolkodnak hogy ismerik e egymást és köszönniüi kellene? Gondolkodtam, hogy köszönjek-e neki, de aztán inkább tovább mentem, mert egyrészt nem vagyunk munkakapcsolatban, másrészt nem akarok tőle semmit mert családom van és nem akartam félreértést! Következő alkalommal oda kellett hozzá mennem és megkérni, hogy álljon el az autóm mögül. Köszöntem neki, bocsánatot kért, zavarban volt hogy gondot okozott, utána elállt. Az ezt követő alkalommal úgy gondoltam, hogy mivel múltkor beszéltünk, így illene köszönnöm, amit meg is tettem. Kicsit furcsa mert úgy viszonozza, mint aki azt mondja “na itt van mégegy az esélytelenek nyugalmával”. Ez a friendzone-se “na jólvan megszánlak és visszaköszönök” stílust nyomja a testbeszédével. Teljesen azt hiszi, hogy egy nála próbálkozóval áll szemben, pedig semmit nem akarok tőle! Azokat a játszmákat nyomja! Hogyan tudnám jelezni valahogy ezt a dolgot? Gyűrű van a kezemen, a kocsiban gyerekülés de hiába, észre se veszi. Kérdeztem ott dolgozót és nekik azt mondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy nekem bárkim lenne és tuti hogy rá csorgatom a nyálamat, ő ebben biztos. És mindent azért csinálok (ha köszönök, ha nem) mert egy félénk férfi vagyok aki így akar a közelébe jutni.

Mit tehetnék? Sajnos munka miatt mennem kell oda és nincs kedvem kommandózni és előle bújkálni.


2020. júl. 6. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj telefonon a feleségeddel, amikor ott van a kolléganőd.
2020. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is elég lenne, ha van olyan kolléga aki vele is jóban van meg veled is neki elmesélnéd nevetve, hogy képzeld el mik vannak és kibeszélnéd a csajt, hogy mennyire el van tévedve.
2020. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt hasonló,aki azt hangoztatta, hogy ő mennyire jó nő. Volt egy jóképű futár srác, jegygyűrű az ujján, amúgy mindenkivel ugyanolyan kedves volt. Ott is a csaj a fejébe vette, hogy biztos bele van zúgva a srác, aztán játszotta az eszét. Na futárgyerek megelégelte és nagyon beoltotta, hogy attól, hogy kedves még nem akar senkitől semmit, de tőle meg főleg, mert nem üti meg a szintjét. Lehet bunkó volt, de ez nem ért másból. Utána nem is köszönt neki.

Amúgy meg gondoljon amit akar, nem vele van dolgod.

2020. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a gondom egyedül, hogy akaratom ellenére ne keverjen ilyen szituációba, hogy mások azt hihessék hogy kikacsintgatok. Innen már csak két pletyka hogy akár ismerőseinkhez is eljusson a hír hogy “az xy irodába bejár egy nős pasi aki ráindult a Lujzira”
2020. júl. 6. 14:22
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem nem egy szépség , akiről szó van, mert iszonyatosan alacsony önbizalma van. Ráadásul még rosszindulatú is, hogy ilyeneket terjeszt rólad. Szerintem csak mondd el a feleségednek, hogy mi a szitu meg azoknak a kollégáknak is, akikkel sokat beszélsz, a többivel meg ne foglalkozz.
2020. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi, elmondom mindenkinek, úgy lesz. Egy olyan nő aki műhajjal, műmellel, műszempillával, 5kg vakolattal próbál jónő lenni, de messziről látszik hogy kicsúfolt csúnyácska lány volt és a műcuccokat leszedve ma sem egy nagy szépség.
2020. júl. 6. 20:27
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A kollégának akivel ott együtt dolgozol, csak fél mondattal meg említheted, hogy xy szerinted rád van állva, de neked akkor se lenne pálya, ha facér lennél. Aztán ha cica, mondogatná a hülyeségét, akkor van egy ember, aki tudja mi a valódi szitu.
2020. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!