Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küldjem el kultúráltan...

Hogyan küldjem el kultúráltan az anyjába?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj az egyetemen, aki eléggé idegesítően viselkedett. Irigység, féltékenység vagy csak a saját lelki nyomora és önbizalomhiánya miatt beszólogatott nekem (is). Mivel én kiálltam magamért és nem törődtem vele, ezért elég durva pletykákat kezdett el gyártani rólam. Nehezen, de végül sikerült teljes mértékben letojni és látta, hogy nem ér el ezzel semmit sem.


Az utóbbi időben viszont taktikát váltott. Mézes-mázosan kezdett el kedveskedni mindenkinek és teszi az ártatlant, olykor mártírkodik.


Engem ez a viselkedés undorít és sajnos engem is megtalált ezzel. Nagyon kis kedvesen próbált meg információkat kihúzni belőlem a magánéletemről, stb. Én semlegesen hárítottam és otthagytam, így nem tudott meg semmit.


Úgy érzem, hogy nem ez volt az utolsó alkalom tőle. Szívem szerint nagyon alpárin elküldeném a jó édes anyukájába, de ezzel a viselkedéssel magamat minősíteném, miközben nem vagyok ilyen, csak ez a kis pióca már 2 éve nem bír leszállni rólam és igyekszik a földbe döngölni.


2019. jún. 25. 12:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Akikkel még ezt csinálta, azok inkább összebarátkoztak vele. Én inkább kirobbantanám a közelemből és fellőném a Holdra, hogy ne találkozzunk.
2019. jún. 25. 12:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég ha annyit mondasz a kérdéseire, hogy magánügy.
2019. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!