Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelnetek ha a parotok...

Hogyan kezelnetek ha a parotok csaladja nem fogadna el? Bantana a dolog?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 éve együtt vagyunk, sosem fognak elfogadni és nem érdekel. Viszont amiket rólam mondanak a hátam mögött, na azt nem tűrtem soha. Nem muszáj találkoznom velük, végülis nem velük vagyok kapcsolatban.
2020. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántana, sőt, ha a párom nem erőlteti, akkor még örülnék is neki. Senki kedvéért nem járnék hetente vagy akár havonta családlátogatóba, mindenféle rokonokhoz, fogadnám el a nagy banzájokat, mindenkivel jópofizást. Nem akarok semmilyen családba beépülni, így fontos volt, hogy olyan társam legyen, aki hasonló ezen a téren is. Sikerült, anyósékat 10 év alatt háromszor láttam élőben, nagyon kedves emberek egyébként, de nem vágyom közelebbi viszonyra.
2020. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Bunkóságnak tartom a dolgot, mert nem az ő dolguk hanem gyerekeiké, hogy kit választanak

Persze bizonyos szinten szabályozni kell a párválasztást, már fiatal korban el kell magyarázni a gyereknek, hogy melyik az a réteg aki neki való és melyiktől óvakodjon mert ha csak a hormonok hajtanak valakit abból csak a gond lesz

2020. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék össze velük, csak ha nagyon muszáj. Amúgy nekem is vannak saját hülye rokonaim, és azokkal is így járok el.
2020. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem ez volt. Pontosabban mivel elváltak a szülei, az anyukája nem bírt csak elviselni, az apukája imád. Nem foglalkoztam vele, bár furcsa volt, főleg, hogy az összes exem szülei nagyon szerettek. Aztán annyira lealjasodott az anyukája, hogy már a páromat bántotta, nem is engem. Akkor döntött úgy, hogy ideje megszakítani a kapcsolatot vele.
2020. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám. Csupa idióta anyósjelölttel volt eddig dolgom, az egyiknek az nem tetszett, hogy nem akarok gyereket (a fia sem akart), a másiknak meg az, hogy félt, hogy a mamahoteles fiával komolyra fordulhatnak a dolgok, és nem tesz le otthon több lóvét az asztalra (felőlem aztén tehetett volna). úgyhogy a férjem szüleivel a praktikum kedvéért már meg sem ismerkedtem. Tökéletes döntés volt!
2020. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bántana, de elviselem ha a párom melletem áll, kiáll értem
2020. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!