Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire számít a másik fél...

Mennyire számít a másik fél múltja?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy ismerkedésnél mennyire számítanak régebbi dolgok, amik évekkel korábban történtek? A másik felé irányuló megítélésen változtat? Vagy lényegesebb, hogy a jelenben milyen?

(Általánosságban értve, nem konkrét dolgok, nem írok példákat sem, válaszokra vagyok kíváncsi, esetleg leírhatjátok, hogy mi az, aminek lenne jelentősége, ill. múltbeli dolog, ami kizárja, hogy kapcsolat legyen, hiába lenne jó minden köztetek, vagy mi az, ami még belefér, és nem zavarna, hogy átélte/megtörtént vele, stb.)



2015. márc. 11. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem számít. Ha pl. a múltjában vannak régebbi párkapcsolatok és már nem szűz, az nálam azonnali kizáró ok, bármennyire is összehangolódtunk. (Én is szűz vagyok)
2015. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam is számít. Volt itt egy olyan kérdés fiútól, hogy megtudta hogy a csajának 6 abortusza volt.

Hát tipli.

Bár ez erős példa.

2015. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

24L avgyok, nekem nem gond

párom nem kevés drogot fogyasztott, ivott, de már nem csinálja

én a jelennek élek

2015. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első, ezt naponta osztod meg velünk, már unjuk.


Másik kettőnek köszi, ilyesmikre gondolok. (Bár a 6 abortusz az tényleg brutál...)

2015. márc. 11. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:

#1: Bízom benne, majd ha netán befuccsol egy kapcsolatod, onnantól kezdve te sem fogsz kelleni senkinek, mivel már nem lennél érintetlen. (Persze, tudom, hogy kamu, ennyire gyökér ember nem létezhet.)


A kérdésre a válasz: azért erősen függ attól, hogy mi az a bizonyos múltbéli dolog. Mondjuk egy aljas indokból elkövetett gyilkosság eléggé kizárná nálam, hogy az illetővel összejöjjek.

Ha szexuális téren értendő a kérdés, akkor nem érdekelne nagyon.

2015. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Dehogy kamu. Sosem kezdenék olyan lánnyal, aki nem szűz. Ha meg befuccsolna az első kapcsolatom, akkor természetesen inkább az örök magány, mint lefeküdni egy olyan lánnyal, akinek már volt előttem valakije.
2015. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: pszichiáter látott már?

Láthatóan elég nagy defekt van az agyadban.

2015. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Szerintem ez teljesen normális. Mindenkinek más az értékrendje. Az én értékrendembe pedig nem fér bele egy olyan lány, akinek előttem más pasija is volt.
2015. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!