Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el hogy egy...

Hogyan fogadjam el hogy egy incel vagyok?

Figyelt kérdés
Öngyilkos nem tudok lenni.
2020. júl. 11. 12:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 Nem én döntöttem el hanem a sors.
2020. júl. 11. 13:53
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Még mindig nem mondtad meg, hogy mi a bajod? Születési rendellenesség? Valami szerzett sérülés? Mitől lettél incel?
2020. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#7 Köszi. , Nekem ez még új kifejezés!


Van hozzá valami hiteles, pszichológiai cikk is, szívesen olvasnék erről. Ez valamilyen új dolog számomra.

2020. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Genetika,mentális betegségek. Stb.
2020. júl. 11. 14:15
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
Mesélj, milyen genetika, milyen betegségek? Hogy akarod, hogy bárki segítsen neked, ha még az okot se mondod el?
2020. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Ne fogadd el, az meg nem incel akinek nincs baratnoje, az incel az aki emiatt ugy viselkedik mint egy bolnd.


Ne foglalkozz a tarskeresessel ha ennyire fusztral, kosd le magad, es egyszer, ha ugy hozza az elet, talan lesz nod epp amikor nem is varnad. Addig meg ne szivasd magad hanem elvezd az eletet.

2020. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fogad el magad olyannak amilyen vagy, ha kopasz vagyok azt is el kell valahogy fogadnom. Ez is ugyan olyan....
2020. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a barátnőzésen kívül milyen terveid, vágyaid lennének az életedben? Valamennyire azért lehet a magányt kompenzálni.
2020. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Menj el boxolni és birkózni, aztán zúzd le a sok Chadet.
2020. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Vagy probalod elfogadni es beletorodni, hogy ezt dobta a gep es ebben az allapotban elsz eleted vegeig vagy osszeszeded magad valahogy es valtoztatsz az egesz eleteden. A mentalis problemakon egy jo pszichologus,pszichiater tud segiteni,en is jarok. Neki elmondhatsz olyan dolgokat amit masnak soha nem mondanal el,hidd el jot tesz ha beszelsz rola valakivel.

Geneteikai problemadrol nem irtal,hogy mi az pontosan,de egy orvos vagy egy plasztikaisebesz lehet tudna segiteni. Ami meg szoba johet az-az edzes,tobben irtak itt, hogy elkezdtek az edzest es amikor lattak az eredmenyet akkor elkezdett nőni az önbizalmuk es jobban ereztek magukat ez miatt jobban ment a csajozas is szoval lett baratnojuk. Amin meg lehet valtoztatni az pl. az oltozkodes,egy hozzad illő jo haj,egy jo parfum stb.

Szoval a lelki problemakon egy pszichologus vagy pszichiater tud segiteni. Külsődön orvos,plasztikaisebész vagy az edzés,oltozkodes,fodrasz.


Ha ezek megvannak akkor irany ismerkedni. Ahogy irtak lehet nem fog osszejonni egybol,de nem kell feladni es probalkozni kell. Elobb-utobb csak osszejon. Irok par peldat is.

Kozepiskolaban volt egy 35-40 koruli tanarnom aki biztos volt 100kg korul,ettol fuggetlenul oltozhetett volna csinosan is,de nem. Az arca tele volt pattanas utani hegekkel es nem volt egy kedves aranyos nő sem. Raadasul penze sem lehetett valami sok(tanari fizetes),kocsija sem volt szoval nem volt rajta,benne semmi vonzo! De megis egy tole legalabb 10 evvel fiatalabb a csajok altal helyes pasinak mondott srác volt a baratja! Senki nem ertette,hogy miert van ezzel a novel, mi tetszik rajta,benne neki ebben a noben. Egy masik ismerosnek egy gyerekkori baleset miatt a testenek legalabb az 50% megegett,olyan helyeken is amit nem lehet eltakarni. Teljesen atlagos kulseju atlag anyagihelyzetben levo srac. Mar a masodik feleseget "fogyasztja" es van tobb gyereke is,a felesege sem egy banyarem. Masik ismeros kb. 150-170kg,lehet meg tobb is,szoval nem egy playboy es a penzt sem lapatolja. Ő is masodszor hazasodott es a mostani felesege csinosabb mint az elso. Még egy pelda, a srac kb 30 korul lehet,de mar tiszta ősz,szemuveges es kicsit kancsal is,elvan hízva (skinny fat),lehetne apoltabb es igenyesebb,atlag penzugyi helyzet, de megis van baratnoje aki csinos! Amikor meglattam facebookon a kozos kepet az volt az elso gondolatom,hogy ez a nő ezzel a sraccal? Vagy pl. Frank Ribery (focista),Seal (enekes) nezd meg az arcukat,hát roluk aztan nem lehet azt mondani, hogy szepek vagy helyesek. Megis van baratnojuk,feleseguk. Mondjuk ők milliardosok, de akkor is:D


Szoval dontsd el,hogy szeretned tovabb elni az eleted! Elhetsz incelkent eleted vegeig vagy valtoztatsz azokon a dolgokon amiket irtam vagy amivel problemad van es akkor elobb-utobb talalsz egy tarsat magad melle.

2020. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!