Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszként fiatalként mennyire...

Kamaszként fiatalként mennyire álmodsz 20-30 milliós házakról?

Figyelt kérdés

Az összeg nem minden, és a hely sem, mert itt Miskolc egyik legjobb részén 30 alatt már kapni olyat amibe csak bútor kell, vagy ízlés szerint festeni burkolni.

Ha fővárosi volnék nem foglalkoznék ezzel, örülnék egy kis lakásnak is.


Tudom családi háttér és végzettség függő, ki hova jut az életben.


2020. júl. 12. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Minél távolabbi a jövő, annál rózsásabbnak látjuk.
2020. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
23 evesen mar nem vagyok kamasz, de en is szoktam almodozno, viszont en ilyen 100 millios belvarosi penthouse-rol.
2020. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miskolcon semmilyen ingatlanról nem álmodnék. :D


Pesten olyan 20 körül vennék, nem akarnék túl sokat szenvedni egy otthonért. Értem én, hogy érték meg minden, de nekem nem esne jól eltapsolni 30 milliót, főleg, ha az nem az én pénzem. 15-20 milla az a lélektani határ, amivel már nem kell egy putriban nyomorognom, de mégsem arról van szó, tehetetlen vagyok. Ez tűnik reálisnak, erről szeretek álmodozni, mert úgy érzem, elérhető :)

2020. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégsem arról van szó, hogy telhetetlen vagyok *
2020. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

28 évesként örülnék valami apró lakásnak is. De, az álmom egy kicsit nagyobb, minimalista lakás lenne, ahol mindennek találnék helyet.

Hát, eddig mindkettő esélytelen úgy, hogy ne adósodjak el több 10 évre.

2020. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Álmodozom róla persze, de ha reális akarok maradni akkor be kell látnom hogy sose fogok tudni megengedni magamnak egy saját lakást vagy házat.
2020. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiatal felnőtt nő vagyok, maximum 20 millióért vennék lakást, amiről álmodozom az 2-3 szobás, és meg is fogom szerezni önerőből, de csakis vidéken.
2020. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon kevésbé kéne ilyesmirő álmodozni kivéve, ha gazdag a rokonság nagyrésze vagy tényleg olyan sokat keresel.

Én is olyan vagyok, hogy ha már álmodozom meg is szerzem.

Ez a terv pedig nem Magyarországon fog megvalósulni, sajnálatos módon.

Hogyha élni szeretnék közben dolgozni és félre rakni is.


Ha pedig a belvárosban vennék később lakásokat szinte azonnal kiadnám őket bérbe.

És én is fiatal felnőtt nő vagyok.


Pedig amúgy szeretem a szülőhazámat, de őszintén egy fiatal ha 2 helyen dolgozik esetleg félre tud rakni itthon valamennyit, közben meg jó lenne ha tovább is tanulna...

Sokan mégcsak autóról sem álmodoznak, mert nem tudnak.

Ez az ország nem arra van ki találva, hogy az embereknek jó legyen.

2020. júl. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!