Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám vajon miért nem tudja...

Anyám vajon miért nem tudja elfogadni, hogy a többi ember nem pontosan úgy érez ahogy ő?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy ha anyámat zavarja valami, akkor az mindenkit zavar. ha anya fázik, akkro mindenki fázik. Ugye? Miért veszünk sapkát? Mert anya fázik. Ezzel szerintem mindneki találkozott már.


Csak anyám valahogy nem nőtte ezt ki. 18 évesen még mindig nem tudja elfogadni, hogy más emberek máshogy éreznek, mint ő.


Én pl 27 fokban is fázom. Ilyen vagyok. ha 27 fokban rövidujjú van rajtam, akkor másnapra megfázom annyira fázik a karom. A szobámban most jelenleg 30 fok van, tökéletesen érzem magam. Bejön anyám és egyből elkezdi mondani, hogy de ez nagony nem jó, itt meg fogsz sülni bla bla bla.


Az én véleményem nem érdekli? Hát minek is kérdezze, amikor neki van melege :(


2020. júl. 14. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egy rossz tulajdonsága anyukádnak, de megváltoztatni szerintem már nem lehet. Meg amúgy nem is olyan dolog, amin érdemes veszekedni.
2020. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sportolj.rossz a vérkeringése a fàzosaknak.


En amikor elkezdtem sportolni a fàzos erzeseim megszüntek.


Anyud meg nincs képben ezzel gondolom

2020. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja es amikor jartam uszni:

Adott lett egy alkalom nem vittem papucsot. Tél volt. Vegig lefagyott a labam a medencèig ott hideg vizben uszàs, szokasunk volt a hajszaritas ott ahol a fedelet fujjàk, abbol kivételesen hideg levegö jött azzal lett szaritva a hajam, es erdekes de nem fàztam meg, sem masnap sem harmadnap sem kövi héten sem jött elö taknyozàs vagy barmi.

2020. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pedig sporotlok. futni szoktam.

De amúgy lehet, hogy a vérkeringéssel van baly tényleg. Végtagjaim fáznak nagyon úgy 26-27-28 fok alatt. De úgy, hogy most az egész házban és kint 24 fok van, ezért a kezeimet szó szerint nem is érzem. Ha ökölbe szorítom, akkor hó fehér lesz, ha elengedem.

2020. júl. 14. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne azon filózz anyud miért ilyen, hanem menj el dokihoz, mert ez nem normális.
2020. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha 27 fokban rövidujjú van rajtam, akkor másnapra megfázom annyira fázik a karom. "

Anyádnak teljesen igaza van, 27 fokban nem lehet megfázni és teljesen egészségtelen ha nagyon meleg van a szobádban.

Valami más problémád van és sürgősen járj utána!

Ha nem érzed jól a hőmérsékletet akkor az vérnyomás gondot vagy mást jelent. Az, hogy néhány foknyi eltérés van a hőérzetünk között az természetes, de ekkora különbség nem lehet egészségesen.

nekem is változott a korral a hőérzetem, fiatalon nagyon fázós voltak, a korral és testsúly növekedéssel azonban már az alacsonyabb hőmérsékleten érzem jól magam. Az én gyerekemnek ez szerencséje, mert ő sem fázós. Együtt szoktunk nevetni azokon az embereken akik kabátban, sálban képesek mellettünk menni az utcán, amikor mi már pólóban és rövidnadrágban sem fázunk. De nem ugyanaz hogy 22 fokban még fázik valaki, meg ha 27-ben.

Közeli rokonom nagyon súlyos szívbeteg (nem öreg) és ő fázik állandóan, de még neki sem kell 27 fok egy pólóhoz.

Itt két dolog van. Vagy bebeszélted magadnak hogy 27 fokban is képes vagy megfázni és ezt el is hiszed, ezért képes vagy tüneteket is produkálni - vagy tényleg valami súlyos egészségügyi problémád van (bár az első eset is az, csak mentálisan).

Ne ülj vagy feküdj egész nap a géped/telefonod mellett/előtt, hanem rendszeresen mozogj és akkor nem fogod hidegnek érezni azt, ami amúgy már egészségtelenül meleg egész napra.

2020. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!