Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha mérges...

Miért van az, ha mérges vagyok, mindig félremondom a szavakat?

Figyelt kérdés
Amikor pl. veszekedek valakivel, nem tudok jól érvelni, mert mindig félremondom a szavakat és elkezdek remegni, aztán akadozni kezd a beszédem és alig tudom elküldeni melegebb éghajlatokra. Miért van ez? Ezt ki lehet valahogy küszöbölni, hogy az ellenfelemet határozottan elküldjem az édes anyjába? Nagyon zavaró, mert minden alkalommal, mikor ideges leszek, ez történik.

2020. júl. 14. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet, mindig megbotlik a nyelvem vagy más szót mondok, amitől értelmetlen lesz az egész mondat. De alapjáraton is, ha mérges vagyok akkor meg főleg. Van hogy megállok a mondat közepén és gondolkodok hogy mi lehet a jó szó oda.
2020. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, bár alapból van mikor nehezebben beszélek, nem tudom mitől. Ha ideges vagy mérges vagyok, akkor biztos, hogy elkezdek dadogni, vagy hasonló.
2020. júl. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!