Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha azért nézek...

Mennyire gáz, ha azért nézek trash youtubereket, mert megnyugtat, hogy vannak nálam rosszabbak is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szar az életem, csóró vagyok, magányos vagyok, szűz vagyok, nincsenek barátaim de az ilyen Molnár Kikit, meg Bartost látva megnyugtat, hogy vannak nálam rosszabbak is.

2020. júl. 15. 22:56
 51/103 anonim ***** válasza:
Vagy Zoltán Pesti
2020. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 A kérdező kommentje:

Amikor kisgyerek voltam, úgy hívtak engem, hogy a lajtos bába.

De már felnöttem, már bácsi vagyok. Szóval már lajtos bá

2020. júl. 24. 13:53
 53/103 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda vagy? Nincs esély normális eletre egyáltalán? Szerintem felejtsd el a youtuberkedést, nézz valami normális melót magadnak, menjél edzeni, csajozzál, bulizz stb. Ne a youtubeon keresd a boldogságot.
2020. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben még mindig lehetsz valami trash szutyoknál moderátor, csak szopj rendesen. De sztem ezt az életcélt már teljesítetted ugye? :D
2020. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 A kérdező kommentje:

Nincs esély a normális életre. Nem vagyok ronda, de nagyon alacsony vagyok, a 170 centit sem érem el. Introvertált vagyok, nincsenek barátaim, nem kellek egy lánynak sem. A lányokhoz hozzá sem mernék szólni, kimondottan félek tőlük. 24 évesen még egy buliban sem voltam.

Az általánosban és a középiskolában is olyan gyerek voltam akit az osztálytársai folyamatosan zaklattak.


És csóró is vagyok. Egy büfészakos diplomám van, amivel csak a bérminimumot tudom megkeresni. Ja meg elvégeztem egy OKJ-t amivel megint nem lehet elhelyezkedni.

Az egész életem úgy ahogy van rossz volt és el lett cseszve az egész. Már gyerekkorom se volt.

2020. júl. 24. 15:30
 56/103 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi de ezen csak a kötél segíthet.

Nettó önsajnáltatás,te nem trash néző vagy,hanem maga a trash.

De ha már kaksis vagy a kötélhez akkor indíts egy lájvot had röhögjünk rajtad.

2020. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 A kérdező kommentje:
Nem való nekem az élet. Már 2 éve gondolkodok az öngyilkosságon. Ha akkor megtettem volna, akkor 2 év szenvedéstől megkímélhettem volna magam. Semmi értelme nincs halogatni.
2020. júl. 24. 19:27
 58/103 anonim ***** válasza:
Inkább indíts egy lájvot
2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim válasza:
Családtaggal nem sikerült megvitatnod a problémáidat?
2020. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 A kérdező kommentje:

#59

Családdal sem vagyok túl jó viszonyban. A szüleim is állandóan balhéznak, most épp válni akarnak. Van egy tesóm aki le sem szar, ha írok neki, válaszra se méltat. Unokatesóim nincsenek.


Barátaim meg nincsenek.


Legszívesebben visszamennék 10 évet az életben és máshogy csinálnék mindent. Más középiskolába mennék, más szakmát tanulnék, megtennék olyan dolgokat amiket nem mertem stb..

2020. júl. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!