Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire nehéz nem hazudni?

AbysmalChaos kérdése:

Ennyire nehéz nem hazudni?

Figyelt kérdés

Én nem értem az embereket, látom hogy hazudnak, később bevallják, egyik (egyetlen) ismerősöm nagy dolgokról hazudott azt mondja nem tudja miért hazudik ennyiszer, és hogy nehéz nem hazudni???? Ezt valaki megmagyarázná? Én 16 éves vagyok, nem akarok álszent lenni de én tényleg nem szoktam hazudni, nem látom értelmét és én tudom hogy őszinte vagyok és ezért szeretném megérteni hogy mit jelent és hogy milyen érzés sokat hazudni vagy hogy miért hazudik valaki? Olyan emberek válaszát is szívesen várom akik gyakran szoktak hazudni és hogy megértsem ezt a felfogást.

Igen hülye vagyok amiért ilyen emberrel tartom a kapcsolatot de nem ez a lényeg.



2020. júl. 16. 20:30
A kérdező szavazást indított:
őszinte vagyok, megteszek mindent azért hogy minél kevesebbet hazudjak.
Alkalmanként szoktam hazudni vagy füllenteni.
Sokat hazudok, akár nagy dolgokról is.
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt vettem észre, hogy sokan szeretik szépíteni a dolgokat kicsi túlzásokkal, de van aki eléggé nagy dolgokat is szokott mondani. Ez emberfüggő számomra, ha olyannal beszélgetek aki mindent szépít akkor nyilván én is szépítem kicsit a dolgokat. Miről hazudott?
2020. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát elég bonyolult nem is szeretek erről beszélni mivel nagyon megbántott viszont kisebb hazugságai közé tartozik hogy azt mondta nem cigizik, nem iszik, meg hogy nem beszél x-y al
2020. júl. 16. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfelelèsi kenyszeres
2020. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon igyekszem nem hazudni - ha minden kötél szakad, akkor inkább hallgatok. (egy megjegyzés: A buddhista tiltások közt kevés morális előírás van, de az igen: tilos hazudni. Miért? mert az minden baj gyökerénél ott van. És a szavam tisztasága nagyon fontos. )
2020. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!