Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, hogy bolondulok...

Úgy érzem, hogy bolondulok megfele, mit tegyek? Ez annak a jele?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem tudok normálisan aludni. Hajnalba felkelek, majd nem tudok visszaaludni, és délután meg kora este alszok, így is sokszor felkelek éjszaka, mert nem tudok egy éjszakát se végigaludni. Kattogok, bizonyos időközönként eszembe jutnak gondolatok, amik felzaklatnak, a sulin kattogok, pedig van 1,5 hónap még a suliig, félek, mi lesz ott. Van, hogy eszembe jutnak régi dolgok, régi sérelmek, amiktől szintén felzaklatom magam, van, hogy újakat generálok. Hiába próbálom elvonni a figyelmemet (pl.: takarítással, rajzolással), ugyanúgy kattogok, csak közbe csinálok valamit.

El szoktam sírni magam sokszor, egy nap nem bírom ki, hogy minimum kétszer ne sírjam el magam mindenféle dolgokon.

Elment az eszem? Vagy el fog menni az eszem?

16 éves lány vagyok.


2020. júl. 17. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ment el az eszed, csak nem tudod kezelni a stresszt. Illetve túlgondolsz, aggódsz stb.. talán barátok/új hobbi/ pszichológus segítene
2020. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy ez miből ered. Félsz valamitől? A legjobb lenne, ha valakivel ezt megbeszélnéd, kellene egy partner, akivel megoszthatod a gondolataid.
2020. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, 23 éves lány létemre, úgyhogy nem vagy egyedül.

Nagyon túlreagálunk dolgokat, túlérzékenyek vagyunk. Sajnos a megoldást nem tudom, de gondoltam megosztom veled, hogy ne érezd,hogy egyedül lennél.

2020. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!