Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez most mi? Bolondulok megfele...

Ez most mi? Bolondulok megfele? Vagy a küszöbén járok?

Figyelt kérdés

Nehezen barátkozom, sose voltak barátaim. 7-8 éves koromtól a "fejemben élek". Sőt! Többet is vagyok ott, mint a valódi életben, és a legszörnyűbb az, hogy nekem ez tetszik és nem tudom kontrollálni. Egész nap a szobámban vagyok, fülhallgatón keresztül zenét hallgatok, járkálok fel-alá a szobámban, és az általam kitalált világokban vagyok, és olyan szinten belemélyedek, hogy tátogni is szoktam hozzá, amikor abban a világban megszólalok. Van, amikor olyat képzelek el, ami szörnyű abban a világban, és sírok is rajta. (Nem tudom ez így érthető-e, írjátok le, hogy érthető vagy sem)

Gondoltam elmegyek futni, jól kifárasztom magam, és utána már megszűnik a fel-alá járkálás, mivel egy 45 perces sorozatot nem tudok végigülni, mindig megállítom, meg sokszor ott is elkalandozik a figyelmem, bemegyek ezekbe a világokba. Amikor emberekkel beszélgetek, akkor nyilván nem gondolok ezekre a világokra, teljesen tudok koncentrálni rájuk. Azt vettem észre, hogy a kitalált világ(ok)ban jobban érzem magam, mert amit nem szeretek a valóságban, azt a kitalált világokban meg tudom valósítani. Általában ezek a kitalált világok sorozatokra épülnek, amit éppen nézek, azokat a karaktereket beteszem, és mintha én is ott lennék velük. 24 órából 9-et alszok, marad 15 óra. Abból a 15 órából durván 10-et vagyok abba a világba, de ez csak most van nyáron, mert az emberi kapcsolataim egyenlőek 0-val, a családomon kívül nem beszélek mással. Nyilván amikor suliban vagyok, akkor ez csak 4-5 óra elmélkedés.

A saját korosztályommal nem találom a közös nevezőt, idősebbekkel meg nem akarok barátkozni, és úgy érzem, nekem nem is kellenek barátok. Nekem egy szoba kellene, egy telefon és egy fülhallgató, és teljes lenne az életem. Legalábbis én így érzem.


Ez minek a jele? Megőrültem? Vagy annak a határán állok, hogy megőrüljek?



2020. jún. 30. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a világ rohamtempóban száguld afelé, hogy mindenki így éljen benne és ez legyen a normális.
2020. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem magányos vagy, csak azért találod ki a világaid, hogy szórakoztasd önmagad.

Jó lenne, ha barátkoznál sokat segítene.

Sok sikert!

2020. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így beszélgess sokat az segít majd !
2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le ezeket a kepzelgeseket. Ne gondolkodj egyből könyvben, mert tapasztalat, tanulás nélkül nem lehet csak úgy író valaki. De kezd mondjuk napló formájában. Aztán sosem tudod mi sül ki belőle.
2020. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dettó így vagyok ezzel, a napjaim egy jó részét "daydreaming"-el töltöm. Futás közben is például.

Bár nekem ez egy időben megváltozott és nem kitalált világban voltam, hanem a múltbéli eseményeken gondolkodtam, hogy hogyan alakult volna, ha valamit másképp csinálok. Azóta is ezeken örlődöm, pedig jobb lenne már elengednem őket.

2020. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha akarsz barátkozni egy olyan emberrel aki hasonló, írj rám dc-n :)

Sir Pelle#8034 ...

2021. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!