Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már meg bolondulok komolyan a...

Már meg bolondulok komolyan a magányban meg az egyedüllétben. Ki mit csinál ilyenkor?

Figyelt kérdés
21éves fiu vagyok volt egy kapcsolatom ami 4évig tartott...sajnos szakított velem én az életem le éltem volna vele..de ő nem neki már barátja is van(ami érzelmileg rá is tesz nekem egy lapáttal nem is kicsit...) nincs senkim...barátaim semmim...nem lehet erre felé ki mozdulni sehova...exemet így soha nem fogom el felejteni egyedül...magányosan próbálkoztam lányokkal ismerkedni..de mind reménytelen és esélytelen..már komolyan öngyilkossági kényszereim vannak...mindenki jön azzal hogy lesz még barátnőd stb...de hát egyálltalán nem úgy néz ki párkapcsolat ami tartotta bennem a lelket...amióta vége lett mint ha elvágtak volna bennem valamit semmi nem érdekel semminek nem látom értelmét egyszerűen egy semmi vagyok..füveztem akkor elvoltam..de azt abba hagytam mert annak jó vége nem lesz..van valaki hasonlóban? beszélgetni társalogni? vagy Heves Megyei lány esetleg? vagy valami mert már meg bolondulok a magánytól

2017. dec. 17. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen dumával az életben nem fog veled értelmes csaj szóba állni.

35N

2017. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen "dumával" most ki adtam magamból mert már nagyon rossz...nem ismer akkor ne ítéljen el! Csalódna ha személyesen vagy ha négy szem közt beszélnénk! Normális megjelenésem van normális viselkedés talán ez a baj..
2017. dec. 17. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről a nyafogásról beszéltem. Ettől menekül minden ember. Azt hiszed, hogy te kétségbeesetten keresel valami csajt, az nem jön le elsőre személyesen? Dehogynem. Ordít az ilyenekről mint te, hogy fogódzkodót akarsz, és ez taszítja az embereket, amikor valaki görcsös.
2017. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
66%
Sok itt a hülye, én értelek! Bár lány vagyok, remélem nem baj! 16 évesen összejöttem egy fiúval, ő 21 volt! Megvolt az eljegyzés, gyűrű, már a gyereket terveztük 4 és fél év után, amikor kidobott egy rém csaj miatt! 9 hónapig sírtam utána, érte és miatta! Barátom nem volt, barátnőm se! 9 hónapig sajnáltam magam, szívtam a cigiket sorra, vedeltem a kávét, hogy életben maradjak, enni alig ettem és az ágyból se keltem fel! 20 évesen, életem legszebb évében egy retardált hülye miatt bőgtem. Ma már tudom! Társkeresőkkel próbálkoztam és jöttek a paraszt pasik,akik csak fektetni akartak. Aztán egy ismerős által találkoztam vele, aki semmi volt, míg meg nem ismertem! (Egy mobilt akart eladni, aztán randi lett belőle! Légy nyitott és ragadj meg minden lehetőséget, hogy embereket ismerj meg. Köztük lehet az igazi!) Ő a férjem, akivel boldogan élünk és van 2 szép gyerekünk! Igen, lehetséges!
2017. dec. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nőknek lehetséges, a férfiaknak nem.

Egyszerűen azért mert a legtöbb nő, "nehogy egyedül legyek" alapon max fél év egyedüllét után szextársat keres, de olyat aki mellette 8 más lányt is ugyanúgy megfektet. És benne ragad mind.

Ez egy csomó csajnál megtörténik a mai szép értékrendek miatt és rengeteg fiatal férfi magányos lesz.

2017. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsóval teljesen egyet értek,nőknek könnyű..értetek mennek a fiuk..de ha a fiuk mennek a lány után még bunkók is lekezelők..meg vannak olyanok is hogy csak azért van valakivel hogy ne legyen egyedül és fényezze az egóját...utolsó előtti örülök neki,hogy helyre jött az élted :) bennem nincs már semmi remény..nyitott vagyok keresem a kapcsolatom de semmi...
2017. dec. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!