Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "SIKERES FÉRFI" eszménye...

A "SIKERES FÉRFI" eszménye nem megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés

Annak érdekében hogy a férfi szexhez juthasson?


Olyan mintha ez a teljes sikeres férfi dolog: legyél tanult, jó egzisztenciával, sikeres, autó, ház, luxus óra, elegáns öltöny stb. azért volna hogy a férfi nehogy egyedül maradjon és jusson neki nő.


Ettől rettegnek a férfiak hogy nem jut szex és nő, ezért inkább jaj tanulok képzem magam, sok pénzt keresek, nehogy megbélyegezzenek a vesztes jelzővel.


A férfiak mindent a nők elkápráztatása miatt csinálnak.


Ezzel szemben olyan mintha a nők akár egész életükben is simán el volnának egyedül ha úgy alakul és nem hatja meg őket az egyedüllét.



2020. júl. 17. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Mert a nok nem "mindent" a ferfiak elkapraztatasa miatt csinalnak szerinted?


Szerinted csak a sajat maguk szorakoztatasa miatt olnek csomo idot, energiat, penzt abba hogy jol nezzenek ki?

2020. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.

Mondjuk az ember mindig sikeres akar lenni. Ezt a férfiak jobban el akarják érni, a nők egy része ezzel szemben talán megelégszik azzal, hogy egy sikeres férfi mellett van. Nem kell félreérteni, én is nő vagyok és én is szeretnék sikeres lenni, nem férfihoz kötni magam. A férfiak ilyen téren meg vannak "szorítva". Ha nem vagy sikeres, nincs pénzed, kocsid, kevésbé vagy versenyképes a csajozásban. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet barátnőd, hanem azt, hogy ha szexről van szó, nincs annyi esélyed, mint egy "sikeres férfinak".

2020. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez a férfiak egy részére igaz. Van, aki simán ego miatt akar sikeres lenni.

Azzal se értek egyet, hogy a nők maguk miatt csinálnak mindent. Ha így lenne, sokkal kevesebb nő sminkelne meg szőrtelenítene stb.

2020. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, tisztára mintha az evolúció és az utódlás igénye formálná a legmélyebben gyökerező viselkedésmintákat. Te egy igazi zseni vagy.

...

2020. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 4


Ha belegondolunk szánalmas a férfiak egész életen át tartó pitizése.

2020. júl. 17. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdező, te nem tudom, hogy vagy vele, de a legtöbb ember azért akar jutni valamire. Ezt az ember magáért IS kéne, hogy tegye. Én nő vagyok, de egyetemet végeztem és szándékomban is áll elérni dolgokat, pl.: most a KRESZ vizsgára készülök.

Egy férfi se azért érjen el dolgokat, hogy nőt kapjon, hanem önmagáért. Hogy megengedhessen magának dolgokat, aztán nyilván ezzel arányosan jönnek a dolgok is. Most ha te nő lennél, mit választanál: egy 40 éves csávót, aki otthon él, se kutyája, se macskája, se kocsi se semmi, se életcélok... vagy egy olyat, aki nem kell, hogy milliomos legyen, de vannak életcéljai, amiket el is kezdett/befejezett és van mit felmutatnia?

Mert pl.: sok nő a semmibe nem is szülne, ha már csak ezt nézed. Meg egy megbízható, célratörő társ csak jobb, mint egy semmirekellő. Bár ez igen sarkított példa, az emberek többnyire vegyesek, hogy ki miben milyen sikert ért el. Csak azt akartam mondani, hogy nem megfelelési kényszer. Ez inkább az élet rendje, hogy valamit érjünk el. Milyen tartalmatlan lenne már, ha semmit, de tényleg semmit nem tennénk? Na, ugye.

2020. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hány "vesztesnek" van nője? Olyannak, aki semmire sem vitte, csak jóképű, és adja a rosszfiút?


Nem ezen múlik. Gáz, ha külső mintáknak akarsz megfelelni, de ha van egy belső iránytűd és egy hozzávaló késztetésed, hogy te miben akarsz sikert elérni, az teljesen normális.


Nem vegetálni jöttünk a világra.


A párkapcsolatot meg ne keverjük össze az anyagiakkal, azt attól függetlenül kell lerendezni úgy, hogy értékes, szerethető emberré válsz.


"Szexhez jutni" meg húszezerért is lehet, pontosan nem tudom, mennyi most a tarifa.

2020. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarok férfiként szexhez jutni, ettől függetlenül érdekel a sikeresség.. mert egy menő audi még mindig jobb mint a bkv, egy új építésű vidéki lakás jobb mint egy pesti garzon.
2020. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

“Ezzel szemben olyan mintha a nők akár egész életükben is simán el volnának egyedül ha úgy alakul és nem hatja meg őket az egyedüllét.“


Persze, ezért fél nagy részük 30 évesen, hogy egyedül maradnak, vagy nem tudnak családot alapítani, gyereket szülni “normális” férjtől.

Nőknek és a férfiaknak is megvannak a saját félelmeik.

2020. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!