Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy még 17 évesen...

Miért érzem úgy még 17 évesen is azt, hogy a 2. világháborús idők, egészen az 1800-as évek elejétől 1960-ig annyira ismerős?

Figyelt kérdés

Nemegyszer gondoltam arra, hogy esetleg előző életemben akkor éltem, de mint utánaolvastam rájöttem hogy kb 5 éves kor után ezeket mind elfelejtik. Én már jópár éve ezt tapasztalom, mikor meglátok egy 2. Világháborús képet, borazasztóan nosztalgia érzésem van. Nade most van egy magmagyarázhatatlan dolog. Rá szoktam keresni elég gyakran 1. illetve 2. világháborús videókra, eredeti videókra, és egyszer az egyikben megláttam Adolf Hitlert, ahogy beszél, több tízezer katona előtt, és annyira ismerős volt ez valahonnan, és közben nagyon meg voltam ijedve.


Lehetséges hogy tényleg az előző életemben egy katona voltam, aki Találkozott személyesen hitlerrel? De ha nem, akkor miért van ez?


Mindig mikor visszagondolok a 60-as évekig bezárólag valamire, olyan furcsa, nosztalgikus érzés jut eszembe, meg honvágy. Mitől?


2020. júl. 18. 13:16
 1/5 A kérdező kommentje:
a kérdésben 1800-as évek végét akartam írni
2020. júl. 18. 13:17
 2/5 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva egyátalán nem bírtam átadni az érzelmeim, de remélem értitek.
2020. júl. 18. 13:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát, nagyon eseménydús, nagyon vegyes érzelmeket tapasztalok. Nembírom leírni egyszerűen, nagyon remélem értitek.
2020. júl. 18. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Te voltál Eva Braun.
2020. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érteni értem mit írsz, de ez lehet attól is, hogy kiskorodban sok ilyen műsort láttál, és ezért az érzéki csalódás.


Vagy egyszerűen neked szimpatikusabb az a kor, és ezt valahogy így éled meg.


Ha előző életedről lenne szó az a 160 év is túl sok, érthetőbb lenne, ha egy konkrétabb korra le tudnád szűkíteni. Ha nincsenek konkrét, emlékszerű gondolataid, akkor én élvetném ezt a feltevést.

2020. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!