Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hordassz maszkot BKV-n?

Miért hordassz maszkot BKV-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kívàncsi lennék a vàlaszotokra,hogy Ti miért vesztek fel maszkot a tömegközlekedéseken.


A-kötelező


B-félek és szerintem megvéd a vírustól


C-ne nézzenek ràm màsok megvetően


D-ne szóljanak be nekem,ne kötekedjenek velem


E-valami màs miatt


Köszi,ha vàlaszoltok.



2020. júl. 20. 10:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%
BKV-n azért hordom mert kötelező és túlélem. Viszont mostanában sokat kellett utaznom távolsági busszal és hiába ültem nyitott ablak mellett, le kellett vennem, mert borzasztó volt. Alapjáraton könnyen felfordul a gyomrom a rázkódástól, erre rátesz a maszk is, így ha hosszabb útra megyek busszal, képtelen vagyok viselni.
2020. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
48%
Gyakorlatilag ez az egyetlen dolog, ami most a vírustól véd minket, mert távolságtartás az már nincs, gyógyszer meg még nincs.
2020. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
59%
Én sem értem ezt a sok nyavalygást hogy jajj megfulladok stb mikor gondoljatok bele könyörgöm az orvos aki műt téged tegyük fel hosszú órákon át ő nem mondja hogy káros és hogy mindjárt megfullad!!!!!! Az én kollégáim is folyamatosan panaszkodnak hogy nem kapnak benne levegőt pedig tényleg nálunk aztán nagyon meleg van és nem is hordják rendesen. Én hordom mert nálunk kötelező 12 órán keresztül kivéve cigi, ivás, evés alatt nem és rendesen hordom úgy hogy az orrom is el van takarva, mert pont ez lenne a lényeg, hogy azt eltakard erre ha még valakin rajta is van akkor pont, hogy azt nem takarja el, mert juuujj nem kapok benne levegőt! Most komolyan ezek az emberek akkor gyorsan menjenek tüdőgyógyászhoz mert akkor ott valami nagyon nincs rendben. Nem mondom azt, hogy nekem kényelmes és hogy huuu de szeretem + nekem is folyik az arcomról a víz, de ilyet nem állítok hogy nem kapok benne levegőt mert 1 nem igaz. 2 Akkor az orvosok hogy kapnak levegőt egy több órás műtét után????? Egyszerűen nem értem. Szerintem Magyarország 80% aki arra panaszkodik hogy fullad benne keresse fel orvosát!!!!!!! Tüdőgyógyászt, mert szerintem ez nem normális.
2020. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
27%
Asztmás vagyok. De nem azért nem veszem fel mert nem kapok benne levegőt, hanem mert derogál. Amikor napi 10 ember betegszik meg, nem fogom ezzel feleslegesen szopatni magam. Szívtam eleget a karanténos időszak alatt. Ti meg hallgassatok nyugodtan az index világvége cikkeire.
2020. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
Kötelező, nem akarok másokat összefertőzni, és határozottan kényelmesnek találom.
2020. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%
Ásításkor kifejezetten előnyös, hogy mások előtt pont eléggé takar.
2020. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%
A, mert kötelező.
2020. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
34%
Csak azért, mert kötelező. Lóf'szt se véd, sokakkal ellentétben amúgy sem féltem a kis tyúkszaros életemet, és ha fertőzött is lennék, akkor se kapná el tőlem senki, mert vagyok annyira civilizált, hogy nem köhögök-tüsszögök a levegőbe. Amúgy megértem azokat, akik szenvednek miatta. Kár azzal példálózni, hogy az orvosok egész nap maszkban vannak, mert ők önszántukból választottak olyan szakmát, ahol gyakran kell maszkot viselni, az átlag Karenre viszont ráerőltetik, szóval hadd hisztizzen, ha jólesik neki.
2020. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
74%

De jó neked, hogy te eldöntötted, hogy nem fertőzöl.

..


Mondjuk mentségedre szól, hogy meggyőződésed ellenére ugyan, de hordod a maszkot.

2020. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
63%
A - kötelező
2020. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!