Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koronavírus hívő vagy tagadó...

Koronavírus hívő vagy tagadó vagy (és esetleg miért)?

Figyelt kérdés
Látni szeretném ezen az oldalon az arányokat, hogy ki koronakamuzik és ki hiszi azt hogy valós a vírus. Youtubeon és Facebookon mérhetetlenül sok koronatagadó van, alig látni embert aki még elhiszi.

2020. júl. 23. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Tagadó
Hívő
84 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%

Ezen nincs mit hinni, vagy tagadni.

A tények beszélnek.

Aki pedig maszk nélkül közlekedik a BKV-n,

és egyéb eszközökön, súlyos pénzbüntetésre ítélném.

Sok hülye, aki játszadozik mások életével.

2020. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy sokan kamuzzák a tényeket. Háttérhatalom, felső tízezer, új világrend, 5G, kamu videók, kamu számok, "ha a közelemben a kis falumban senki se beteg akkor nem létezik", direkt gazdasági világválság, "ez csak az influenza", stb.
2020. júl. 23. 23:05
 3/35 anonim ***** válasza:
77%

Pont ez a baj, hogy megint érzelmekkel közelítünk meg egy racionális témát, hívők meg tagadók bazzeg. Egyik se vagyok, szerintem komolyan kell venni, ugyanakkor minden médiát beszántanék, aki az utóbbi hónapokban a hisztériakeltés farvizén próbált több bevételt szerezni.


Az összes könnyelmű ember meg szégyellheti magát, hogy veszélybe sodorja embertársait (nem tudhatod, hogy kinek milyen kronikus betegsege van, aki mellett nem húzol maszkot) .

2020. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
15%

[link]


Nezzetek meg. Osszefoglalja,h kamu. A vedooltasban chip van. Utana figyelik az illetot. Ez uzlet. Mashogy hogy engedne onkent vki,h chipet ultesdenek bele??? A bunozokre tesznek nyomkovetot....


Szerintem is kamu. A gazdagok jatszadozasa a vilaggal anyagi haszonszerzes celjabol.

2020. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%

Áruld már el agytröszt 4-es, hogy milyen üzleti lehetőség van abban, hogy Átlag Józsit, aki mondjuk keres havonta 300 ezret, amiből kifizeti a rezsit, a gyerektartást, meg esetleg elmegy horgászni hétvégente, és már hess is a pénznek, az milyen üzleti potenciált jelent az ún. gazdagoknak? De ha nem is pénzt akarnak keresni vele, akkor is mi a motiváció mögötte?

Mit csinál Józsi, hogy meg kelljen figyelni? Oke, elmegy évente 2x prostihoz, otthon meg szereti a -tökét vakarni. Még egyszer megkérdezem: mit profitálnak a megfigyeléséből?

2020. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%

Esetleg ha megtanulnád megkülönböztetni a tényeket a hülyeségtől, és lenne némi természettudományos alapműveltséged, akkor nem mosnád össze a fél perc alatt cáfolható baromságokat a tudományos tényektől.

... mert ugye szerinted full kamu, hogy hányan haltak meg Olaszországban...

2020. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem hit kérdése. A vírus létezik, meg a járvány is. Viszont túl nagy felhajtást csináltak köré és sokkal jobban paráztatják az embereket, mint kéne. Úgyis lesz még egy csomó hasonló vírus, meg aztán ott vannak a szuperbaktériumok is, azoktól miért nem parázunk?

És egyébként nem lehet mindig mindenkit megmenteni, az élet úgyis mindenki számára halállal végződik - kinek előbb, kinek később. Az meg egy undorító dolog, amikor a nagy maszkhordók nekiállnak bszogatni a többieket, hogy ha nem hordod azt a szart, akkor miattad halnak meg mások. Jó, hogy nem kezdik a gyerekeket kikiáltani főgonosznak, hiszen nekik nem kell maszkot hordaniuk sehol.

2020. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Azért megnyugodtam, hogy itt a legtöbben még normálisak :D Bár már késő van és a késői fent lét a közmondás szerint a magas intelligencia jele, lehet ha nappal rakom ki, teljesen más eredmények születnek :D
2020. júl. 23. 23:39
 9/35 anonim ***** válasza:
66%
Ez olyan mintha nem hinnénk a vírusokban, baktériumokban. Bebizonyították hogy létezik, nem hit kérdése. Az hogy most kialakult egy újabb vírus nem meglepetés. Nem lehetnek egyes emberek olyan buták higy Ok, most 2020-tól nem lesz több vírus és kész. Ez nem így működik. Tudták a tudósok hogy lesz újabb vírus csak azt nem hogy mi. Az más kérdés hogy szándékosan vagy véletlenül erjedt el.
2020. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%

Én hiszek benne.


Szerintem van koronavírus.

Mesélek egy sztorit. Megyek az utcán, leszólít egy idős nő,azt mondja a férje koronavírusba halt meg, mondom neki, hogy sajnálom, kérdem,hogy mikor? Erre : 10 éve! De azok voltak a tünetei úgyhogy koronavírusba halt meg. Aztán kérdezte, hogy mennyi az idő,megmondtam és elment.

2020. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!