Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koronavírus hívő vagy tagadó...

Koronavírus hívő vagy tagadó vagy (és esetleg miért)?

Figyelt kérdés
Látni szeretném ezen az oldalon az arányokat, hogy ki koronakamuzik és ki hiszi azt hogy valós a vírus. Youtubeon és Facebookon mérhetetlenül sok koronatagadó van, alig látni embert aki még elhiszi.

2020. júl. 23. 23:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem itt nem beszélhetünk "hívőkről", hinni abban lehet, aminek a létezésében nem vagy biztos, ezt viszont tényekkel támasszák alá.

De persze lehet, hogy a világ minden orvosa, mentőse, kutatója, nővére/ápolója, kormányfője (eddig ez a legvalószínűbb :DD) hazudik az embereknek, mert... azt nem tudni miért, de hazudnak, mint a Holdraszállásról vagy a geoid Földről. :DD


Abban viszont "hiszek", hogy nem olyan veszélyes mint amilyennek elmondják, olvastam beszámolókat fertőzöttektől és orvosoktól is. Persze nem azt mondom, hogy veszélytelen, de azt sem, hogy gyilkos aki nem hord maszkot, vagy ha az, akkor maximum annyira mint aki autót vezet, mert ennyi erővel azzal is megölhet valakit, még ha nem is akarja, de kicsi rá az esélye.

2020. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30%

Nyilván létezik a koronavirus,de ez a cirkusz amit csinálnak akkor is túlzás.

Az influenza járványok is megtizedelik az idős krónikus betegek létszámát,még se kellett álarcos bált játszani,meg nem volt kijárási korlátozás.

2020. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
A tények azok tények nem olyan mint a vallás. Aki pedig tagadja a koronavírust az nem AKAR benne hinni, de a lelke mélyén tudja, hogy igaz.
2020. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Persze hogy igaz. Aki nem hiszi el az valami agymosott idióta lehet az tuti. Én tudom h túlélném, de az idősebb rokonaim nem,pl a 87 éves vesebeteg papám, és a 81 éves mamóm. Tehát felveszem a maszkot, hogy védjem azokat akiknek az életébe kerülhet ha elkapják!
2020. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Van, lattam sajat szememmel, hogy tesz tonkre eros negyveneves embert az enyhebb lefolyas is, mennyire konnyen terjedt kozossegben, nem hitkerdes.
2020. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!