Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koronavírus hívő vagy tagadó...

Koronavírus hívő vagy tagadó vagy (és esetleg miért)?

Figyelt kérdés
Látni szeretném ezen az oldalon az arányokat, hogy ki koronakamuzik és ki hiszi azt hogy valós a vírus. Youtubeon és Facebookon mérhetetlenül sok koronatagadó van, alig látni embert aki még elhiszi.

2020. júl. 23. 23:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez nem hit kérdése. Egy mérhető, kimutatható dologról van szó, tehát létezik a vírus. Az már más kérdés, hogy ki és hogy értékeli az intézkedéseket és a gazdasági következményeket.


Alapvetően a "nemhordokmaszkot" emberek többnyire viccesek és közveszélyesek. Ők azok, akik kitalálnak a saját kis fejükben dolgokat és mennek utána. Nem csak a maszkról van szó, de ők azok, akiknek mondjuk egy munkahelyen elmondják a szabályokat, majd tojnak rájuk és amikor a saját hibájuk miatt mondjuk levágja a gép a kezüket, arcoskodnak, hogy a cég hibája. Vagy ők azok, akik wc után sem mosnak kezet. Mert, minek, eddig sem lettek így betegek...

Szóval, alapvetően ostoba emberekről van szó, akik csak a saját egójukkal törődnek. Aki egy maszk miatt hisztizik mondjuk egy 10 perces bevásárlás vagy egy 20 perces buszozás miatt, annak engedném, hogy írjon alá egy szerződést, amiben elfogadja, hogy őt sem fogják ellátni maszkban az orvosok és soha nem fogják megműteni. Mert ezt a szintet erőlteti.

2020. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
61%
"Hiszek" benne, csak a súlyosságát nem tudom felmérni és akár súlyos, akár nem, nem tudom felfogni ezeket az intézkedéseket meg a statisztikákat. Na, azokban nem hiszek.
2020. júl. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem, vagy mindkettő. Tény, hogy létezik, ahogy az is tény, hogy túl van tolva. Józan paraszti ésszel "a kialakult helyzetért" (bakker 30-at ugrik a vérnyomásom ha ezt meghallom) 30%-ban vírus, 70%-ban a média a felelős. Iggggen kedves rettegők látta a tvben az olaszokat. Sőt! Élőben is ezért tudom, hogy sok a kamu a témában.
2020. júl. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
20%
Az olaszoknal normál esetben is naponta emberek ezrei halnak meg, csak most nagyító alá vették.
2020. júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
Kénytelen vagyok elhinni, anyukámtól első kézből kapom a jó tanácsokat, ő ápolónő a fertőzőn. Bár szívem szerint én se hinném már el, tököm tele van az egésszel. Hiányzik a biztonságérzet és a régi élet!
2020. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%
Nyilvánvalóan létezik a vírus, de ez a túlzott aggodalom felesleges. A számokat amiket pedig látunk, közel sem valósak. Leírtam már néhány kérdés alá, hogy miért van így, nem fogom mégegyszer. Aki értelmes az úgyis tudja.
2020. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
39%
Kaptam egy anyázós privát. Azt hiszem, ez sokat elmond a maszkellenesekről és úgy alapvetően az ország értelmi színvonaláról... :D
2020. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ettől a primitív véglénytől: kvivien1995?
2020. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
#18: Pontosan! :D
2020. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen koronavírusok mindig voltak és lesznek is csak ezt a mostanit felhasználták egy mesterséges gazdasági válság előidézésére, félelem és pánikkeltésre. Nekem ez a véleményem erről, hiszen annak idején én is elkaptam ezt és nem verték fel ennyire a port körülötte pedig az veszélyesebb volt úgy olvastam róla.
2020. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!