Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koronavírus hívő vagy tagadó...

Koronavírus hívő vagy tagadó vagy (és esetleg miért)?

Figyelt kérdés
Látni szeretném ezen az oldalon az arányokat, hogy ki koronakamuzik és ki hiszi azt hogy valós a vírus. Youtubeon és Facebookon mérhetetlenül sok koronatagadó van, alig látni embert aki még elhiszi.

2020. júl. 23. 23:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%
Hű. Még hónapokkal később is arra vadászik kit küldhet el melegebb éghajlatra a maszk miatt? Tulajdonképpen nem is értem ezt a lázadást, ha ennyire nincs élete mégis hova kéne felvennie a maszkot? 😂😂
2020. júl. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem amúgy érdekelne hogy kinek van ennyi szabadideje, hogy ilyen elméleteket találjon ki, például az ellenvakcinával chipet tesznek belénk meg hogy az 5G tornyok terjesztik a vírust, komolyan érdekel...
2020. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

Addig nincs nagy baj, amíg ő el nem kapja. Bárki terjesztheti ezt a vírust. Ez a vírus nem válogat. Anyukád apukád rokonaid is kibírnák ezt a vírust gondoljátok végig.


Lehet, hogy kemény gyerek vagy, a mint kő szikla nem hordod a na, de gondoljátok át ezt jól...

2020. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
48%
Én Szentháromság tagadó vagyok
2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
30%
Tagadó vagyok.
2020. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
61%

A vírus létezik és komolyan kell venni, ha hamar le akarjuk tudni, ahhoz legyetek szivesek mossatok kezet, tartsátok be minden egèszségügyi szabályt, ehhez nem konteòkat kellene gyártani, mert a vírusnak semmi köze se az 5Ghez se Bill Gateshez, nameg a Soroshoz és a háttérhatalomhoz.


Új világrend se lesz, nem fognak senkit se telechipeltetni, hagyjátok már abba az uszítást a vállalatokkal szemben.


A tagadóknak és a maszkelleneseknek igazuk van, hogy a maszk nem véd a vírustól, így semmit se ér. Igen, úgy semmit se ér, ha a buszon 50 emberből csak 2 hordja, hiszen te a maszkoddal véded a többieket attól, hogy nagy dózisba kapjanak vírusrészecskéket (ugye 100% védelem nincs, de azért mégis csak kisebb mennyiségben kerül vírus a szervezetedből) és így persze hogy elkapod, ezért talán venni kellene a fáradtságot és valami tiszteletet és együttérzést mutatnàtok azok felé, akik betartják a maszkviselést, hiszen a vírus nem válogat.


A covid pánik pedig tènyleg túlzás, főleg a kényszeres rettegők viselkedése, valamint a felhalmozók tevékenysége is, nem beszélve azokról, akik a kocsijukban is maszkot viselnek vagy netalán otthon vagy a szabad levegőn, pedig ezeken a helyeken nem kötelező, igaz, volt egy tanulmány, hogy a szabad levegőn is terjed a vírus, nyálcseppek segítségèvel.

2020. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a Momentum tehet róla!
2020. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
21%

#26...

Elhiszed nekem, hogy az emberek legalább 50%-a csakis ugyanazt az egy maszkot hordja?

Amúgy sem ismerek olyan embert aki több, mint fél éven keresztül minden nap 3 maszkot cserél/elhasznál...4 óra után pedig undorodva eldobja.

Mert egy sima maszk max. 4 órán keresztül véd.


Ugyan már. Vicc.


Ráadásul még betegebb is lehetsz tőle, mert a maszkba minden bele ragad....


Bár nem tudom te hol láttál 50 embert amiből csak kettőnek van maszkja, mert itt BP.-n mindenki hordja... Van 1-3 fiatal banda akik lázadók, dehát ilyenek mindenhol vannak.


De mondom amúgy semmit nem ér a maszk, ha nem cseréled 4 óránként.

De ha minden ember cserélné 4 óránként még akkor is csak kesztyűben lenne mindenki biztonságban...


És akkor ezt itt le is zárnám.

2020. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
De a maszk nem (csak) védekezésre van, hanem hogy mások ne kapják el tőletek. Amit látok az embereken én se hiszem hogy kimossák napi háromszor, sőt megkockáztatom higy heti háromszor se. Viszont a többi embert védi attól hogy te megfeetőzd ha beteg vagy. Nyilván ha beteg vagy nem mész sehova de vegyük azt hogy nem tudsz róla. Ha maszk nélkül szaladgálsz nagyobb eséllyel fertőzöl. Ezért tartom jó dolognak hogy mindenkinek KELL hordani, mert épp elég kárt szenvedünk már, nem mindegy hogy mekkora lesz a másokik hullám ha lesz.
2020. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
38%

Leszarom a koronavírust.

Ha beledöglök akkor is. Legalább akkor életszerű lesz majd, hogy "magasról tojok rá"

2020. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!