Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Zaklat minket a férjem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat minket a férjem volt szeretője!?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 éve volt a férjemnek viszonya ezzel a lánnyal, kiderült, átbeszéltük, abbamaradt a dolog, azóta sokkal őszintébb a kapcsolatunk. Ezt a részét már lezártuk. Csakhogy most elkezdett zaklatni minket ez a lány, valahogy megtudta, hogy hol lakunk és már nem első alkalommal ólálkodott a ház körül. A múltkor a szomszédnő mondta, hogy egy nő feltűnően bámulta, fotózgatta a házunkat, indokolatlan sokszor elbiciklizett előttünk és az általa adott személyleírás is teljesen passzolt a csajra. Az én telefonszámomat is tudja, sokszor kapok furcsa hívásokat magántelefonszámról vagy minden alkalommal egy újabb számról. És sajnos már a sógornőmet is sikerült belekavarnia a dologba, vélhetően ez a csaj hívogatja őt a munkahelyi telefonszámán.

Szörnyű rossz érzés, mert egyszerre dühös vagyok, másrészt pedig picit félek, mert most tervezzük a babát és egyszerűen azt érzem, hogy ezzel abszolút belemászik a privát szféránkba. Mindkettőnket nagyon felkavart ez az egész, mióta ismét megjelent a csaj, folyamatos elnyomott feszültség van köztünk a férjemmel, gyakrabban iszik.


Miért nem áll már le végre és hagy minket élni a mi kis életünket? Mit tudnék én magam csinálni? Keressem meg?



2020. júl. 24. 17:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%

Kamerát a házra. Tanúkat gyűjteni.

Aztán zaklatásért feljelented a rendőrségen.

2020. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Esélyes, hogy a férjed nem hagyta abba, azért zaklatja a nő,

a férjed meg két tűz között, ezért iszik.

2020. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%

Mit akarhat a sógornődtől?

Elmondott mindent a férjed?

Nem vár a nő gyereket?

Fotók, vagyoni helyzet felmérése?

2020. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Az idegen számokat lehet tiltani.


Az meg, hogy elmegyek-e napi 34X a házad előtt, és azt lefotózom, az nem tilos.

2020. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%

Eszedbe ne jusson felvenni vele a kapcsolatot.

A férjed feladata, hogy pontot tegyen az ügyre,

s kiiktassa a családotok életéből, amibe már a sógornődet

is be akarja vonni.

2020. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%

4-esnek.

Tilos, nem tilos, oka van és szándéka.

Mindig a körülmények határozzák meg, hogy mi zaklatás

és mi nem .

Ez zaklatás.

2020. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Anno megígérte nekem a férjem, hogy abbahagyta, egyébként sincs semmi jel, ami gyanakvásra adna okot, hiszek neki. Másrészt pedig ez egy tini, infantilis kislány, tuti nem terhes, legalábbis az én férjemtől biztosan nem.
2020. júl. 24. 17:28
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tud elszakadni. mindig róla fantáziál.

Azért karikázik sokszor arra, hogy összefusson

a férjeddel.

2020. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%
Ird meg légyszíke a többi műsorodat is, mert kihagytál még sok sok dolgot:)
2020. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

Én az ilyen kérdéseknél azon szoktam kamillázni hogy miért itt kérdezik és miért nem kérnek segítséget , tanácsot hivatalos szervtől. Amúgy ha nem bizonyítható és kiderül hogy nem az a csaj volt csak hasonlított rá és már éli életét függetlenül tőletek akkor hogy kárpótolják azt akire ráhúzták hogy zaklató? Bementek szépen a rendőrségre hogy tanácsot szeretnétek kérni és ők tájékoztatnak ez ügyben. Ha kiderül hogy nem ő volt akkor meg az súlyos rágalmazás. Mindenképp biztosra kell tudnod hogy ő volt. Amúgy már az is elgondolkodtató hogy a férjed félrement és most iszik. Amiket leírsz zaklatás de nem írogat ilyesmi tehát nem ténylegesen xx keres és zaklat hanem nem tudjátok biztosra. Ez azért veszélyes mert ha ez az xx már éli az életét és semmi köze hozzá akkor azzal nagy károkat okoznátok. Gondolom nektek se lenne jó ha összekavarnának titeket valakivel akihez semmi közötök.


Magyarána ha a csaj volt az is lehet hogy a férjed mondott neki valamit azóta és ezt próbálja sután a csaj tisztázni vagy vele vagy veled. Mert ténylegesen nem irogat vagy nem szól a telefonba. A tisztázás jó ötlet de azért jobb ha viszel egy tanút. A telefonhivogatasok önmagában akkor lenne bizonyíték ha ténylegesen tudnád ő keres és irogatna is.


Így maximum ismeretlen a zaklató személye. És akit láttak lehet hogy csak hasonlított rá.


Szerintem inkább olyat keressetek akinek ez a szakmája és nem ártana egy párterapeuta nektek ezek alapján amiket leírtál pláne ha gyereket is akartok. De ez csak jó tanács.

2020. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!