Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül még ilyen...

Van rajtam kívül még ilyen "különc"?

Figyelt kérdés

Sok mindenen kellett keresztül mennem, nem is szeretnék most a családi helyzetemről beszélni, mert az már a múlt, de szerintem az is közrejátszott ebben.

Szóval én nem vagyok az a lány, aki bulizik, iszik, estig kint van, pasizik, mutogatja magát stb. Én inkább otthon szeretek lenni, néha-néha elmenni egy-két barátommal, de inkább egyedül szeretek lenni. Nem is szoktam olyan ruhadarabokat hordani, amik számomra túl sokat mutatnak. A baráti körömben sok olyan lány volt régebben, akik mindenért hisztiztek és utálták a szüleiket, mert pl nem engedték el őket valahova stb. Nekem ez sosem volt így, én nem azért ""utáltam"" a családomat pl, mert nem engednek el, hanem valami sokkal komolyabb (hazudás, lekezelés) miatt. Mondjuk engem nem úgy neveltek, hogy elvették a telefonomat meg ilyenek, de nem is voltam olyan rossz tanuló és nem hazudtam, hogy hova megyek stb.

Nem tudom mennyire jött át, nem akartam általánosítani a lányok között, biztos vannak normálisak is, de most az én baráti körömre céloztam.

Nem is szeretek sminkelni, lányosan öltözni, emiatt sokszor furán néznek rám, mintha földönkívüli lennék. Nem is szokott tetszeni minden 2. fiú, emiatt is leszólnak.

Egyébként (szerintem) érettebb vagyok a koromnál és értelmesebb, emiatt mindig többnek mondanak, mint amennyi vagyok. Bennem van a hiba és jobban kellene "lányoskodnom" vagy kerüljem azokat a barátaimat, akik nem fogadnak el így?



2020. júl. 24. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kulonckodsz, a legtöbb lany ilyen.
2020. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld az ilyen embereket, nem kötelező mindenkinek be állni a sorba és követni minden idióta divatot ahogy én sem teszem (kicsit magamra ismertem amúgy) nem fogok a sok idióta után menni. Legalább pasizás terén nem a legidiótábbakat fogod össze szedni. Szóval maradj amilyen vagy. Tökéletes így és nem vagy egy másolat.
2020. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok lány ilyen, csak ők ia otthon szeretnek lenni.
2020. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
ROKONLÉLEK
2020. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Is* :)
2020. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%
Szerintem mindenképpen maradj amilyen vagy, az a legnagyobb érték ,ha nem kényszerből viselkedsz valahogy! Semmi baj nincs veled, én is ilyen vagyok azt hiszem :) Akik nem fogadnak el így, azoknak nagy valószínűséggel egyéb bajuk is van és ha nem is kell őket teljesen kivágni az életedből, de nem érdemes velük lógni sokat. Ez a klasszikus viselkedés ami sok lánynál kialakul, azért van mert nincsenek valszeg annyira tudatosak, hogy tudják mi váltja ezt ki. Majd találsz hozzád illő társaságot ,akik nem éreztetik hogy baj van veled! Addid is pedig örülj hogy nem szívja le teljesen az energiád a sminkelés,öltözés és randizás! Persze ezekkel a lányokkal sincs semmi baj, ha így érzik jól magukat akkor ez csak a személyes döntésük és így tökéletesek ők is!
2020. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen ehhez hasonló vagyok csak férfiben
2020. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ettől még nem leszel különc. De ne is akarj/próbálj az lenni mert nem jó érzés...Igen a legtöbb normális lány pedig ilyen. Vagyis azok az igazán nagyon normálisak vagy nem is tudom hogy hogyan fogalmazzak xdd
2020. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, te vagy a világon az egyetlen ilyen, hihetetlenül különleges vagy. Ezt szeretted volna hallani?
2020. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

velem az történt, hogy alapvetően introvertált vagyok, szerettem olvasni kiskoromban, de családi és más problémák miatt nem hozzám illők közé, amolyan "rossz társaságba" keveredtem, elkezdtem inni, bulizni. ezzel a problémák száma csak tovább nőtt, de jó ötletnek tűnt akkor, sajnos.. némi időbe tellett, amíg visszataláltam önmagamhoz - de sikerült.. :)

számomra szimpatikus, amit magadról írtál, maradj ilyen, és keresd azok társaságát, akik elfogadnak, kedvelnek, becsülnek. :)

2020. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!