Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül még ilyen...

Van rajtam kívül még ilyen "különc"?

Figyelt kérdés

Sok mindenen kellett keresztül mennem, nem is szeretnék most a családi helyzetemről beszélni, mert az már a múlt, de szerintem az is közrejátszott ebben.

Szóval én nem vagyok az a lány, aki bulizik, iszik, estig kint van, pasizik, mutogatja magát stb. Én inkább otthon szeretek lenni, néha-néha elmenni egy-két barátommal, de inkább egyedül szeretek lenni. Nem is szoktam olyan ruhadarabokat hordani, amik számomra túl sokat mutatnak. A baráti körömben sok olyan lány volt régebben, akik mindenért hisztiztek és utálták a szüleiket, mert pl nem engedték el őket valahova stb. Nekem ez sosem volt így, én nem azért ""utáltam"" a családomat pl, mert nem engednek el, hanem valami sokkal komolyabb (hazudás, lekezelés) miatt. Mondjuk engem nem úgy neveltek, hogy elvették a telefonomat meg ilyenek, de nem is voltam olyan rossz tanuló és nem hazudtam, hogy hova megyek stb.

Nem tudom mennyire jött át, nem akartam általánosítani a lányok között, biztos vannak normálisak is, de most az én baráti körömre céloztam.

Nem is szeretek sminkelni, lányosan öltözni, emiatt sokszor furán néznek rám, mintha földönkívüli lennék. Nem is szokott tetszeni minden 2. fiú, emiatt is leszólnak.

Egyébként (szerintem) érettebb vagyok a koromnál és értelmesebb, emiatt mindig többnek mondanak, mint amennyi vagyok. Bennem van a hiba és jobban kellene "lányoskodnom" vagy kerüljem azokat a barátaimat, akik nem fogadnak el így?



2020. júl. 24. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem nem megváltozni, csak kicsit nehéz, ha az állítólagos barátaimtól hallom mindig a kritikát.
2020. júl. 24. 20:56
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Bocsáss meg, de ez megint csak ilyen "különleges kis hópehely" szindróma.
2020. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ROKONLÉLEK!
2021. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!