Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölöd magad?

Miért gyűlölöd magad?

Figyelt kérdés
Én azért, mert gyenge vagyok, gyáva, a múltban ragadva élek és áthárítom a felelőséget azokra, akik régen bántottak. Nem bírom elfelejteni a sérelmeket, nem bírok változtatni magamon. Nincs kitartásom és nem tudok örülni semminek.

2020. júl. 26. 01:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Na, pont ilyen vagyok.
2020. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Sosem értettem az ilyeneket.Sosem gyűlöltem magam, nem is tudnám.


Miért gyűlölöd magad, megtudod fogalmazni?

2020. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jó neked, becsüld meg ezt a tulajdonságod!

Fent írtam, hogy miért.

2020. júl. 26. 01:41
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha gyenge vagy menj el gyúrni,ha gyáva vagy akkor járj le küzdősportolni,a felelősséget meg vállalni kell

A múltat felejtsd el, csak a jelen és a jövő számit

Kitartás meg kötelező az élet minden területén

2020. júl. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jártam bokszedzésre, onnan is ki voltam nézve, mint kezdő.
2020. júl. 26. 01:45
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Na és aztán, mindenki a nulláról indul ott is, senki nem születik profi bokszolónak

Valakinek van hozzá jobban érzéke van akinek meg kevésbé de nincs olyan ember akit nem lehetne megtanulni boxolni

Egyébként inkább járj Kickboxra vagy Taekwondora, a box egy elavult küzdősport

Egyébként meg szerintem a probléma az, hogy túl sokat foglalkozol mások véleményével

Saját magaddal és a saját céljaiddal foglalkozz mert az életben nem fogsz előre lépni ha mindig másokkal foglalkozol meg mások véleményével foglalkozol

2020. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van és próbálkozom többre becsülni magam, de le vagyok ragadva.
2020. júl. 26. 01:53
 8/25 anonim ***** válasza:
3 Mit csináltál a múltban ami ennyire bánt?
2020. júl. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Elpazaroltam 5 évet az életemből, szereztem két szakmát, amikhez nem értek, otthagytam az egyetemet, elvesztegettem az egyetlen páromat, aki szeretett, elherdáltam a spórolt pénzem, mert depressziós voltam az elhibázott életem miatt és most csak mélyebben vagyok.
2020. júl. 26. 02:02
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

9 Annyit segíts légyszi-hogy segíteni tudjak-mind ezek előtt mielőtt ezek voltak-mi történt veled? mert ezek amiket itt leírtál már okozatok, és folyamatában egyre súlyosabbak. Engem az ok érdekelne, hogy segíteni ntudjak neked.


Tudod: ok-okozat.

2020. júl. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!