Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölöd magad?

Miért gyűlölöd magad?

Figyelt kérdés
Én azért, mert gyenge vagyok, gyáva, a múltban ragadva élek és áthárítom a felelőséget azokra, akik régen bántottak. Nem bírom elfelejteni a sérelmeket, nem bírok változtatni magamon. Nincs kitartásom és nem tudok örülni semminek.

2020. júl. 26. 01:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nehéz visszakeresni, de megpróbálom. Mindig is antiszociális voltam, nem tudtam beilleszkedni. Gyerekkorom óta sokan belémrúgtak, a mai napig gyűlölöm őket. Egy rövid időre el tudtam engedni ezt, akkor szereztem a szakmát és lett barátnőm. De mivel elhelyezkedni nem tudtam, depressziós lettem, amiért megromlott a kapcsolatunk. Közben lett másik szakmám, akkor egy rövid időre megint jobb lett, de aztán egy nagyon hosszú mélyrepülés, ami azóta is tart. Mire egyetemre kerültem, már kritikus volt a helyzet, végül szakított is velem, ami miatt nem bírtam tovább, teljesen összeomlott minden. Most se rendes munkám, se szakértelmem, se pénzem, se barátnőm, se önbecsülésem, csak megbánád és tehetetlen düh.
2020. júl. 26. 02:13
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

"Nehéz visszakeresni, de megpróbálom. Mindig is antiszociális voltam, nem tudtam beilleszkedni. Gyerekkorom óta sokan belémrúgtak, a mai napig gyűlölöm őket.„


Mintha magamat látnám.

2020. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

#10, szerintem az alap ok az, hogy 2 szakmát szerzett, amihez nem ért és 5 évet elpazarolt.

Kedves kérdező, ha ez a fő problémád, akkor ne felejtsd el, hogy van internet, ahonnan, ha jobban belehúzol picit, akár 1-2 év alatt felidézheted és megtanulhatod rendesen a 2 szakmádat. Ott mindent megtalálsz A-tól Z-ig.

Ez sajna ténleg nem a legjobb dolog, ami veled történt, kitartást hozzá, remélem jobbra fog fordulni az életed!

2020. júl. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Az emberek sokkal nagyobb százalékával történnek ilyen dolgok, mint amiket msot leírtál, a társai éveken keresztűl bántották akár lelkileg, akár fizikailag. Ha lelkileg, mint példáúl csúfoltak, olyat el kell engedni, tudom nehéz, de nincs más megoldás.

Egyszer egy híres ember mondta, hogy nem baj, ha kibeszélik a háta mögött és hamis dolgokat terjesztenek róla, ha nincs ott, akkor felőle még meg is verhetik.

Nem tudom te mennyire hiszel Istenben, nem is prédikációt akarok most tartani, de Isten tanítása szerint mindennek célja van. Vagyis az, hogy most itt vagy, az lehetséges, hogy pont emiatt, mert nincs munkád, vagyis több a szabadidőd kitalálsz egy világmegváltó dolgot, amivel lehet, hogy 5-10 éven belül a világ, vagy ha nem is az, az ország 100, vagy akár 10 leggazdagabb, ha szerencséd van 1. leggazdaagbb emberei között lehetsz majd.

Csak soha ne add fel, ne feledd, hogy mindig jobb és nagyobb esélyed van előre jutni ha teszel valamit, mintha semmit.

Ha mást nem tudsz, akkor próbálj valahol egy új barátnőt keresni, azzal is legalább annyival jobb lesz és talán ajánl neked egy jó munkát, ahol el tudsz helyezkedni, sosem tudod mi történik majd később 5-10 év múlva. Csak kitartást és sok sikert.

2020. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Azert, mert kover vagyok es nincs eleg akaraterom/motivaciom/kitartasom ahhoz, hogy lefogyjak.
2020. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok kilépni a saját komfortzónámból, így fejlődni valamiben is.
2020. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 soma9111 válasza:
91%

Nem könnyű ebből kilábalni, de nem lehetetlen.

Csak meg kell találnod a saját utad.

Meg önmagad. ;)

2020. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2020. júl. 26. 08:18
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezeken mind lehet változtatni.
2020. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mindenért
2020. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!