Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölöd magad?

Miért gyűlölöd magad?

Figyelt kérdés
Én azért, mert gyenge vagyok, gyáva, a múltban ragadva élek és áthárítom a felelőséget azokra, akik régen bántottak. Nem bírom elfelejteni a sérelmeket, nem bírok változtatni magamon. Nincs kitartásom és nem tudok örülni semminek.

2020. júl. 26. 01:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Neked legalább volt barátnőd.
2020. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Valami munkát találnod kell, hogy kilábalj a depresszióból

Amíg nincs munkád addig meg szedj antidepresszánst,írass fel az phszihiáterrel

És erőltesd meg magad a munka meg a sport terén ha előre akarsz jutni mert sehová nem fogsz jutni az életben ezzel a hozzáállással

Nekem is volt élettársam meg rendszeres havi jövedelmem, és már 12 éve nincs se nőm és csak egy minimális havi jövedelmem van és kétpofára zabálom a phszihiátriai gyógyszereket,és majd leszakad a derekam már évek óta

De a remény hal meg utoljára nem az ember: úgyhogy én is reménykedem benne, hogy majd csak jobb lesz egyszer a helyzet és nem hagyom el magam

Írass fel valami antidepresszánst amit szedj addig amíg nem tudsz valahol elhelyezkedni szerintem egy napi 8 órás munkahely sokat lendítene a lelkiállapotodon, hogy ne legyél befordulva.Munka mellett meg elmehetsz sportolni is valamit, hogy lefoglald magad meg, hogy karbantartsd magad fizikálisan

Ne hagyd el magad

2020. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne adjátok fel! Csak csináljátok, amiről álmodtok.Gondolj arra hogy belőled csak egy van.Nincs még egy olyan a világon mint Te.Ezért becsüld meg amid van, adj ezért hálát mindennap.Megtudod csinálni, erős vagy, a hit a legfontosabb! Rövid az életünk ahhoz hogy keseregjünk, nincs erre idő.
2020. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

22#


Antidepit ne akarj neki.


Attól még rosszabb lesz. Étrend reform, cukor, finomított liszt elhagyása, rengeteg halolaj antidepi helyett, magnézium citrát.Valószínűleg gyulladt az agya, ezért van depije neki. Sportolás, súlyzós edzések, nagy séták, és eljárni időnként kikapcsolódni (kirándulás, buli, amit akar).És önmagába vetett Hit.

2020. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mert nem jól működnek bennem a neurotranszmitterek.
2020. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!