Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek hívják azt pontosan,...

Minek hívják azt pontosan, hogy ha egy ember annyira szerencsétlen mint én? 22/f

Figyelt kérdés

Tehát, allergiás vagyok, diszlexiás, diszkalkuliás, rosszak a fogaim (annak ellenére, hogy mindig mosom ) , beszédhibás , komolytalanul kicsi a nemi szervem, kancsal vagyok és kövér ( utóbbin lehetne segíteni, de lusta is vagyok tudom, ez mentális problem, de muszáj beírni).


Van ennek valami neve, a lúzeren/nyomorult/életképtelen / szerencsétlen szavakon kívűl?



2020. júl. 26. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Ez a legegyszerűbb szó arra, amit keresel. :) Ha ez nem felel meg, akkor sorold fel az összes pozitìv tulajdonságodat is, hogy pontos képet kapjunk rólad. ;)
2020. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán az "elb@sz*tt" kifejezés definiál még pontosan.


Egyébként:

- az allergia kordában tartható

- a diszlexia/diszkalkulia a mindennapokban nem ütközik ki, ide is teljesen megfelelő szöveget írtál

- a rossz fogakon lehet segíteni, egyszer kell elhatározni

- a kicsi nemi szerv nem egy katasztrófa, lehet kompenzálni, nem kell mindent elhinni

- a kancsalság - úgy tudom - kezelhető

- a súly megintcsak elhatározás kérdése


Hajrá!

2020. júl. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenkiről föl lehetne sorolni egy hasonló listát, ha csak a hibáit nézzük az embernek.
2020. júl. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mindegyiken lehetne segíteni, de te lusta vagy. Innentől tárgytalan a kérdés.
2020. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pösze, csámpás, szeplős, rosszak a szemeim, megműtettem, de azóta is romlottak. Lusta vagyok, mindig mindent halogatok, sokszor viselkedem hülyén számomra kellemetlen szituációkban. Mégsem tartom magam lúzernek.

Minden embernek vannak hibái. Ha így egyben felsoroljuk őket, akkor sokanak tűnnek, de igazából a jó tulajdonságok nélkül torz képet adnak. Amin lehet változtatni, azon meg kell próbálni, amin nem, azt pedig hagyni a fenébe. Tökéletes ember nem létezik.

2020. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Evolúciós zsákutca.
2020. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Helló, én is életképtelen vagyok, unalmas, szerencsétlen, lúzer.


Beszélhetünk, ha akarod.


20F

2020. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!