Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerüli velem a szemkonta...

Miért kerüli velem a szemkontaktust egy ismerősöm?

Figyelt kérdés
Látom, hogy zavarban van, nem néz rám, nem néz a szemembe soha.
2020. júl. 26. 09:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A fusztráció és a beszariság között óriási a különbség! Erről ennyit.
2020. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Akkor sem introvertáltat írsz le. Én introvertált vagyok, elmondom, ez mit jelent.


Március közepétől ezen hét elejéig itthon voltam, heti egyszer bolt, senki ember. Mennyország volt, minden percét imádtam. El kellett mennem egy előadásra munka miatt, sok kolléga és ismeretlen ember. Simán szóba elegyedem bárkivel, megnevettetek bárkit, szeretem megnevettetni az embereket, semmi nehézséget nem jelent, hogy idegenekkel bármiről elcsevegjek, határozott és bőbeszédű vagyok.


De nap végére éreztem, hogy ez nekem sok, és nem bánnám, ha még 4 hónapot egyedül lehetnék.


Az egyedül töltött időre való igény miatt lesz ez introvertáltság. Más tulajdonságot nem lehet alapból hozzárendelni.

2020. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Az introvertált nem csak azt jelenti hogy az egyedül töltött idő tölt fel hanem azt is hogy ő befelé éli meg az érzéseit, gyakran szemlélődőbb, szeret egy helyiségben a fal közelébe lenni és nem a középpontban, a nagy közösségi események lefárasztják, szereti a minőséget a mennyiség elé helyezni ha társasági életről van szó, a barátságokat illetően egy introvertált személy csak akkor nyílik meg ha már otthonosan érzi magát a társaságban, kedveli a négyszemközti beszélgeteseket jobban meg tud nyílni mint ha tobbed maga lenne, a tolakodó embereket nehezen viseli lasd irtam a példát.

Van egy társasági kapacitásunk amit ha kimaxolunk lemerülünk,nem ijeszt meg minket az egyedüllét ami nem azt jelenti hogy mi egyáltalán nem vágyunk társaságra, de szeretünk kuckózni otthon vagy nagyokat sétálni pl. A természetbe, sokszor vagyunk csöndes megfigyelői egy beszélgetésnek, de előfordul hogy vannak olyan személyek akik olyan hatással vannak ránk hogy egy kivülálló azt hiszi extrovertáltak vagyunk mert olyankor sziporkázunk a jó beszélgetésbe, ha nem sziporkázunk az sem jelenti azt hogy nem kedveljük az illetőt de mint írtam helyzet függő azt sem hogy kedveljük, pl. Ha unszimpatikus vagy a viselkedése olyan vagy tolakodó, nem szeretjük ha meg akarnak változtatni minket akkor küttyög a kis zenzorunk és tudnám még sorolni. 11-es vagyok csak én ráadásul nem csak intro hanem INFJ is.

2020. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
De, annyi a kikötés, hogy az egyedül töltött idő tölt fel. Az extrokat pedig a társaság. Ennyi. Minden más, amit hozzáteszel, önigazolás akar lenni. Mindenki meg nem értett zseni akar lenni.
2020. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Te mix vagy intro is es ectro is. Az emberekben nem tisztan van jelen ez vagy az, de van akinel tisztan van ilyen is. Egy intro befelé él szóval amit leírtam introvertált személy csak te nem tudod értelmezni.


Mi van abba félénkség ha egy légtérbe kerül számára olyan emberrel akitől legszivesebben elmenekülne de nem teszi hanem azert jelzi hogy no kontakt de tisztellek.


Te nagyobb reszt extrovertalt vagy de jelen van benned az introvertaltsag is ahogy irtad otthon bolt ee egyedullet imadod mert feltölt. Egy nagyobb reszt intro nagy tobbsegeben egy beszelgetesben csöndes jelenlevő. Olvass utána ha nem hiszel nekem.

2020. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
*extro
2020. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
*és
2020. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne játsszuk ezt, hogy te jobban ismersz engem, mint én vagy a pszichológusom magamat, jó? Annyira ciki, amikor a realitást kell a véleményedhez igazítani, csak hogy valami, amit eddig rosszul tudtál, igaz legyen.
2020. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Önigazolás amikor magamrol kijelentek dolgokat de amiket leirtam magamra ismertem szemelyiseg tesztekben szoval ácsi az önkényes megmondod látatlanba hogy de én önigazolásokat írok. Sokáig nem is tudtam hogy intro vagyok nem hogy INFJ.


Ne kezdj szemelyeskedni inkabb a kerdesre valadzolj ne velem foglalkozz. Na en tovabb is megyek mert nem akarom hogy vita legyen.


Lenyeg hogy ha valaki zavarban van es nincs szemkontaktus az nem jelenti azt hogy de biztos tett valamit a masik ellen erre mondtam egy cafolo példát amit te ki akartal forgatni hogy félénk aki igy viselkedik nem csak fusztralt.


Egy felenk elszalad. En lattam olyat a harom srac kozul csak egy jutott el a penztarig. 😏

2020. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
* a kérdésre válaszolj, ne velem foglalkozz
2020. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!