Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sűrűn megnéznek az emberek, ráadásul feltűnően. Eddig nem tapasztaltam, fogalmam sincs mi lehet az oka, de nagyon szokott idegesíteni. Van, hogy dudálnak vagy rám villognak.. azt meg főleg bunkóságnak tartom. Gyakran fonom a hajam, eddig nem volt jellemző, sokan dicsérik is (leginkább nők) . A férfiaknak szerintetek bejön, ha egy lány fonja a haját?

2020. júl. 27. 20:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Szuper ez a lepontozás :D
2020. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Régen idegesített, hogy ha bámulták, tényleg zavaró volt. Mióta híztam 15kgot a kutya se néz rám most meg ez zavar.😅 Úgyhogy kérdező addig örülj, amíg észrevesznek, mert ezek szerint jól nézel ki.
2020. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Vagy nagyon rosszul
2020. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Metionin ***** válasza:
78%
Nem, általában észre se veszem őket. Jó ideje (10+ éve) nézek ki úgy, hogy néhány ember megbámul, nem izgat.
2020. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
10.-hez csatlakozom. Engem is zavar, ha néznek, és egyből azon kezdek agyalni, hogy mi ciki van rajtam.
2020. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha nagyon feltűnően néznek, az kínos nekem.

De ha azt látom, hogy bejövök nekik (és mellette nem bunkók, nem szólogatnak be, stb), akkor az kis önbizalomdopping, büszkeséggel tölt el, h igen, 3 éves párkapcsolatban is még szép vagyok, és a barátom nem csak elfogultságból dicsér.:)

De ha utánam füttyögnek, odaszólnak, alpári megjegyzéseket tesznek, az természetesen nem ez a kategória.

2020. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem bámulnak meg, de amióta hosszú a hajam férfi létemre, többször, és előbb átengednek a zebrán az autósok😁🤔 ( remélem nem azért, mert messziről nőnek nézek ki😄)
2020. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
36%

Kizárólag, ha elfelejtek felöltözni:DDD

Te elszoktál felejteni vajon?

2020. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, ha egy lány fonja a haját, de csak emiatt nem bámulnám így meg.
2020. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Engem egy negatív dolog miatt bámulnak az emberek, de nem érdekel. A nőket én is szoktam bámulni a szép lábaik miatt, szerintem ne parázz, hogy van, aki megnéz.
2020. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!