Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ennyire,...

Csak engem idegesít ennyire, hogy az emberek megbámulnak? .

Figyelt kérdés

Higgyétek el, nincs bennem semmi olyan nagyon különös, amit tényleg meg kéne vagy meg lehetne bámulni. Mégis.. van pár olyan ember, akinek egyszerűen ez a hobbija. Rém idegesítő! Bámulnak bele az ember képébe... bármennyi ideig, képesek méregetni...

Lehet, hogy csak nekem lett ebből elegem. (18/l)


2009. márc. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten rosszul érzem magam, ha egy reggel elindulok és senki nem bámul meg. :)
2009. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni -pedig fontos-, hogy többnyire lányok, nők bámulnak meg. Pasik közül is csak azok,a kik nekem sem szimpatikusak. Sszóval.. csak rém nagy bunkóság, ennyi.
2009. márc. 3. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy bunkóságból néznek.

Én is sokszor kapom magam azon, hogy nézek valakin valamit (pl. hasonlít a hajszíne a barátnőmére, vagy nézem a sminkjét, hogy tudja úgy kihúzni a szemhéját, vagy a fülbevalóját stb.), tehát nem magát az embert nézem, hanem valami apró részletet rajta, amit érdekesnek találok. De nem bunkóságból.

2009. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mi nők azért méregetjük egymást ( én speciel nem feltűnően, hanem titokban ), mert kell egy bizonyos mérce, amit az ember lát a nőtársán, kell egy bizonyos idea ahhoz, hogy az ember elfogadja magát.

Ha én látok egy nőt, akinek jó alakja van és egész egyszerűen mindenfajta ruha jól áll rajta, én bevallom, feltámad bennem egy egészséges irigység, de sosem kifele irányítom, hanem inkább el kezdek gondolkodni, nekem mit kell tennem ahhoz, hogy jól nézzek ki.

Szóval egy viszonyítási alap számomra az egész.

A feltűnő bámulás viszont tényleg otromba dolog - sztem.

2009. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember már csak ilyen, nézelődik. Én srác vagyok de néha engem is megnéznek a nők. Nekem pl iszonyat fényezi az egómat, nem érdekel ki néz meg. Mi bajom lehetne belőle?
2009. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nézem meg a nőtársaim, mert tetszik pl a csizmája. Amíg a metrón utazom, képes vagyok több megállón keresztül is azt nézni,és azon agyalni, vajon hol tudott ugyanolyan árnyalatú táskát venni hozzá.
2009. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!