Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elájulnék a városban akkor...

Ha elájulnék a városban akkor vajon segítenének rajtam?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, nagyon ritkán elbuszozok a városba és mostanában ez eszembe jutott. Vajon segítenének? Vagy ott hagynának? Esetleg kirabolnának és ott hagynak? Szerintetek? Még sose ájultam el,csak mostanában ez eszembe jut. El kellene felejteni mert könnyen bemeselek magamnak dolgokat.

2020. júl. 29. 14:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
57%

28 de ha fent van és tudod hogy hol akkor miért nem linkeled?

Mert most találtad ki?

2020. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Én egy csövesnek is hívnék mentőt, ha látnám hogy rosszul van.
2020. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
2020. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

31-nek

Mielőtt megint kötözködnél, azt elismerem, hogy az időben tévedtem. Nem tavaly történt. De nyilván kevés aggyal ami neked van, fel sem fognád, hogy az idő rohan, az embernek fel sem tűnik, hogy milyen gyorsan megy. Ha mégis megtanulnád valami csoda folytán a a google használatád, akkor több cikket is találhatsz a témában.

2020. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
34%
Hát, 31-es, ebben a cikkben egy fél szó sincs muszlim típusúakról, és az esetnek semmi köze a kérdéshez, itt köztörvényes erőszakos bűncselekmények történtek, nem pedig utcán elájult embernek segítségnyújtás elmulasztása. Ez egy tök más sztori, melynek célja részedről a rasszizmussal való példálózás.
2020. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
45%

34


Mindenben tévedtél. Ha nem érted fordítsd le.


A muszlimot már csak odaképzelted. Orbán agymosása működik, már hallucinálnak is.

2020. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!