Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lépjek,most akkor?

Mit lépjek,most akkor?

Figyelt kérdés
Sztori:Olyan állapotban volnék ahol egész nap csak fekszek és semmit nem teszek és nem akarok semmit.Viszont,most valami fura érzésem van,mert ilyen csúfolódó vagyokk,meg több minden.Hogyan tudnék ezekből az állapotokból kiszabadulni?Belül halott vagyok.Próbálok menekülni,de még rosszabb lesz.

2020. júl. 30. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

- Miért gondolod, hogy ha próbálsz ebből a helyzetedből menekülni, az csak rosszabb lesz?

- Nem hamar dobtad el a fegyvert?

- Lebénultál és ezért fekszel otthon egész nap?

Írj bővebben.

2020. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos,ha próbálkozok,ez az érzés csak fokozódik.Nem ebben az állapotban vagyok,hanem csak volnék.Egy msásik állapoto írtam mellé még.Azért feküdnék otthon,mert teljes a motiválatlanságom
2020. júl. 30. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből egy szót sem értek.
2020. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi - válaszolók - aligha tudunk Téged motiválni.

Tedd azt, amit a barátaid, volt iskola-és osztálytársaid tettek, hogy munkahelyük, keresetük legyen és éljék fiatal életüket.

Most csak feküdnél otthon és esetleg fel-felkelnél enni, pisilni? Ki tart el? A szüleid?

2020. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe a bélflórádat, mert ha így folytatod, hamarosan depresszió lesz a vége.
2020. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!