Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted normális az hogy 35...

Szerinted normális az hogy 35 éves ember a hálószobájában az ágya felett a francia ágya felett az anyjáról tart egy képet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem?
2020. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy keretezett képet
2020. júl. 31. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2020. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de én ebben semmi kivetnivalót nem találok. Szereti az anyját, ennyi.
2020. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Él az anyja? Kifejezetten az anyjáról portré vagy ő az anyjával/több ember egy képen, köztük az anyja? Van ott más kép is, vagy csak ez az egy?
2020. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
fura, én mindig megfogadtam, hogy előbb a szülőket ismerem meg, mert gyilkos tud lenni ahol olyan erős kötődés van, hogy abba a szövetségbe senkit sem akarnak látni, főleg az erősen kötődő anyuka-fiu kapcsolatba nem fér bele harmadik.
2020. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Szexuális kötődés van ott. Én anno az ágy fölé FHM újságból választott képeket tettem, hogy úgye reggel egy férfinak merevedése van, no kinyítja a szemét áll a kukaca és ott nézi anyuka képe. Tanán pénztárcában, de még ott sem gyakori... Inkább férj/feleség/gyerekek/unokák..(nagy hülyeségnem tartom ezt is, de szívük joga hordani képet róluk) Ágy fölött Szent képek szoktak lenni és/vagy kereszt (plusz még olyan is van ahol rá van szögelve egy ember, persze ne szó szerint értsd, valaki szeret erre ébredni) Én azt mondom hogy rendben,.van rosszab pl. Amikor valaki a gatyájában hordja anyukája képét és összekenődik hímivarváladékkal... sajnos sok mindenre van élő példa a bolygón.
2020. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meghalt, sokkal erthetobb. Ha az agy folott van, ott, ahova mondjuk Jezust szoktak rakni, akkor nagyon fontosnak tartja, viszont nem kell neznie.
2020. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!